VÝSLEDKY A PLÁN ZÁPASŮ + TRÉNINK + BRIGÁDA

O VÍKENDU BUDOU HRÁT POUZE MUŽI DOROST A ST. + ML. ŽÁCI - ZRUŠENO

VÝSLEDKY ZÁPASŮ

Muži - Božejov 3:3 (2:3), branky: 1, 8, 80 min Tesař Michal, rozhodčí: Čamra Jiří, Přibyl Václav, Machač Šimon, ŽK: 2:2, diváci: 50, sestava: Novotný Filip, Zadák Petr (74 min Pavlíček Martin), Burza Milan ml., Neuber Petr, Blažek David, Tesař Michal, Soukup Petr (52 min Pokorný Roman), Lisý Ondra, Kopečný David, Brýna David (22 min Valeš Míra), Vlček Tomáš, na střídačce ještě: Šatara Milan. Hned v úvodu utkání jsme rychle vstřelili dvě branky a v 8 minutě jsem spokojeně vedli. Nevyšla nám druhá půlka prvního poločasu a soupeř vstřelil 3 branky a rázem bylo vše jinak. Do druhé půlky jsme doslova vlétli a soupeře takřka k ničemu nepustili, avšak neproměnění mnoha šancí stačilo jen na remízu 3:3. První jarní zápas končil spokojeností, po zimní přípravě je vidět oproti podzimu změna a vypadá to, že se v Počátkách konečně zas bude hrát fotbal.

PLÁN ZÁPASŮ

Sobota 13.04.2012:

st. + ml. žáci - Světlá nad Sázavou, začátek zápasu: 09:00/10:45 hodin, hřiště Počátky, hrát se bude podle stavu hřiště

dorost - Jeřišno, začátek zápasu: 13:00 hodin, hřiště Žirovnice, hrát se bude podle stavu hřiště

Neděle 14.04.2012:

Červená Řečice - muži, začátek zápasu: 15:00 hodin, odjezd: 13:45 hodin, sraz: 13:30 hodin, odjezd AUTY

ml. přípravka: pondělí a čtvrtek 17:00 - 18:30 hodin

!!! V ÚTERÝ 09.04.2013 PROBĚHNE OD 18:00 HODIN BRIGÁDA NA ODKLID KRTIN Z HLAVNÍHO HŘIŠTĚ !!!