DALŠÍ ODEHRANÉ ZÁPASY

Muži prohráli po nadějném začátku v Pacově. Dorostenci přestříleli Radostín. Starší i mladší žáci prohráli v Chotěboři. Starší přípravka přehrála Obrataň.

Pacov „B“ - Muži 6:3 (3:3), branky: 7 min M. Šatara, 15 a 30 min T. Vlček, rozhodčí: Ságl, diváci 50, sestava: A. Soukup, P. Zadák, J. Smejkal, Švarc, Pokorný, Neuber (70. M. Pavlíček), F. Novotný, T. Vlček, Blažek, M. Šatara, V. Šatara.

Utkání plné branek se divákům muselo líbit. Nejprve domácí prohrávali 1:3, když se dvakrát trefil nejlepší hráč hostů Vlček. Po změně stran však Pacovští dokonali obrat. V 58. minutě vstřelil Praveček hlavou vítěznou branku a poté Starka a Kuran navýšili skóre. (deník)

Dorost - Radostín 10:4 (8:0), branky: 2 x Měkuta, 2 x Tomšů, 2 x Hadrava, Rušil, Kořínek, Hanzálek, Dolák

Chotěboř - St. žáci 3:0 (1:0).

Chotěboř - Ml. žáci 3:2 (1:2), branky: 2 x Vrábel.

St. přípravka - Obrataň 6:3 (4:3), branky: 4 x Smejkal T., Pavlíček Mich., Ešner, rozhodčí: Šatara Milan, diváci: 30, sestava: Bejda, Altman, Bureš, Ešner, Drápal, Kocmánek, Pavlíček, Smejkal, Šindelář.