další říjnové výsledky mužstev

Mladší přípravka vyhrála doma nad Žirovnicí, straší s ní prohrála. Mladší i straší žáci prohráli v Lukách, dorostenci prohráli v Rantířově a muži doma přehráli Žirovnici.

Výsledky zápasů

mladší přípravka - Žirovnice 3 : 0 (1:0), Branky: 2 x Kuldan, Karas T.

starší přípravka - Žirovnice 5 : 8 (3:2), Branky: 2 x Semotán, 2 x Karas M., Kozelek

Luka n./J. - mladší žáci 4 : 3 (3:3), Branky: Pavlíček Mich., Drápal, Vitků

Luka n./J. - starší žáci 2 : 0 (0:0)

Rantířov - dorost 3 : 1 (3:0), Branky: Severa

muži – Žirovnice „B“ 2 : 1 (1:0), Branky: 7. Kocourek, 68. Wiener – 60. Z. Musil, Rozhodčí: Šenigl, ŽK: 2:1, Diváci: 50, Sestavy: Počátky: A. Soukup – T. Pavlíček, M. Pavlíček, Tesař, Doležal, Kopečný (76. Vojta), Valeš (90. Hanzálek), Wiener, Kocourek, Drechsler, Dedera. Žirovnice B: Hanzal – Makovička, P. Doležal, Kešner (75. Malý), Rysl (41. Metlička), J. Kořínek (45. Severa), Pokorný, Z. Musil, O. Doležal, Omasta, Rušil.

Sousedské derby vyhráli v koncovce produktivnější domácí. V prvním poločase byli častěji u míče hráči Žirovnice, ale prakticky nevystřelili na branku. Na druhé straně už v 7. minutě krásně zpracoval míč Kocourek, položil si brankáře a poslal Počátky do vedení. Po přestávce se hra vyrovnala a po placírce Musila se to samé stalo i se skórem. Pak začali tahat za delší konec provazu domácí. Kocourek trefil z penalty tyč, z trestného kopu břevno, ale ve druhém případě stačil míč dorazit do sítě Wiener, což zápas rozhodlo.

ml. přípravka + st. přípravka - pondělí + středa 16:30 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!