další zářijové výsledky

Muži doma remizovali s Jiřicemi, dorostenci doma přehráli Staré Ransko, mladší i starší žáci přivezli body ze Ždírce a přípravky prohráli v Kamenici.

Výsledky zápasů

mladší přípravka – Kamenice nad Lipou 3 : 14 (2:6), Branky: Karas, Fáček, Bureš

starší přípravka – Kamenice nad Lipou 5 : 11 (4:3), Branky: 2 x Schejbal, 2 x Vichr, Filla

Ždírec n./D. - mladší žáci 2 : 3 (1:2), Branky: 2 x Vitků, Kosma

Ždírec n./D. - starší žáci 0 : 4 (0:2), Branky: 2 x Novotný, Hřebecký M. (PK), Severa

dorost – Stará Ransko 4 : 2 (1:1), Branky: 2 x Cajz, Morava, Kořínek

muži – Jiřice 2 : 2 (1:2), Branky: 9. Vlček, 70. Kocourek – 25. Holoubek, 29. D. Vincenc, Rozhodčí: Jelínek, ŽK: 1:1, Diváci: 40, Sestavy: Počátky: F. Novotný – Neuber, M. Pavlíček, Tesař (69. Vojta), Doležal, V. Šatara (46. Hanzálek), Drechsler, Měkuta, O. Marek, Kocourek, T. Vlček, Jiřice: Krupička – Čepl (70. Pexa), J. Vincenc, D. Vincenc (84. Novák), Holoubek, Jůzl, Petr Příhoda, Borovička (82. Krejčí), Jirků, Trnka, Hrůza (89. Frantál).

Domácí hráli v úvodu velmi dobře a Vlček je dostal do vedení. Jenže ve 24. minutě udělal hrubku brankář Novotný, když do sítě pustil nákop Holoubka z poloviny hřiště. Za čtyři minuty dostal Jiřice do vedení D. Vincenc a nastalo trápení počáteckých fotbalistů. Ti nakonec byli rádi za bod, když zápas zremizoval kanonýr Kocourek.

Plán zápasů

Sobota 26.09.2015

Pelhřimov „B“ – ml. + st. žáci, začátek v 10:00/11:45 hodin, odjezd v 08:30 hodin

ml. přípravka + st. přípravka - pondělí + středa 16:30 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!