NAPRAVENÍ MINULÉHO KOLA

Muži remizovali doma ve vyrovnaném utkání s Žirovem 2:2. Dorostenci porazili v Žirovnici Světlou nad Sázavou 4:0. Starší žáci zaspali začátek utkání a doma podlehli Pelhřimovu B“ 4:8, mladší jasně Pelhřimov B“ přehráli a vyhráli 4:1. Mladší přípravka nadělila Pacovu 6 branek a vyhrála tak 6:1.

Muži - Žirov 2:2 (2:1), branky: 26 min Tesař Michal, 40 min Kopečný David, rozhodčí: Poul Daniel, ŽK: 2:1, diváci: 40, sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Neuber Petr, Pokorný Roman (27 min Šatara Vojta), Brož Michal (46 min Ištok Honza) (89 Macháček Jirka), Lisý Ondra, Kopečný David, Vávra Pepa, Pavlíček Martin, Valeš Míra, Dedera Tomáš, na střídačce ještě:  Lysý Tomáš Šatara Milan

Ve vyrovnaném zápase si každý bral jeden bod. Chvíli jsme měli převahu, chvíli zas hosté. Útočná hra přinesla spoustu šancí na obou stranách. Remíza je spravedlivá.

Dorost – Světlá nad Sázavou 4:0 (1:0), branky: 2 x Měkuta, Omasta, Pavlíček M.

Dorostenci zabojovali v Žirovnici a Světlou nad Sázavou porazili přesvědčivým výsledkem 4:1.

St. žáci – Pelhřimov „B“ 4:8 (0:5), branky: 39 min Novotný Filip, 51 min Hanzálek Václav, 55 min Dvořák Michal, 65 min Hadrava Vojtěch (PK), rozhodčí: Doskočil Pavel, diváci: 20, sestava: Šára, Pomikáček, Severa, Hadrava, jirsa, Hanzálek, Rušil, Malý, Svoboda, Hřebecký, Dvořák, střídající: Kasal, Novotný, Hřebecký.

Starší žáci zaspali první půlku a dostali 5 branek, druhý poločas byli lepší, ale náskok Pelhřimova stáhnout nestačili.

Ml. žáci – Pelhřimov „B“ 4:1 (4:0), branky: 2 a 30 min Hřebecký M, 12 min Novotný F., 20 min Körber M., rozhodčí: Doskočil Pavel, diváci: 20, sestava: Ferda, Soukupová, Koudelka, smejkal J., Ort, Novotný, Hřebecký M., Hlásný, Vít, Severa, Pastuška, Körber, Kyba.

Mladší žáci rozhodli o výsledku zápasu již v první půli, když nasázeli hostím 4 branky.

Ml. přípravka - Pacov 6:1 (1:1), branky: 3 x Pavlíček Mich., 2 x Drápal, Altman, rozhodčí: Rys Jaroslav, sestava: Bejda L., Altman Š., Březina J., Ešner K., Filla J., Kocmánek A., Pavlíček M., Petrů O., Smejkal T., Janů J., Bureš J., Kříž E..

Mladší přípravka neuspěla na trávníku v Jiřicích a odvezla si 5 gólů.