ÚSPĚŠNÝ VÍKEND POČÁTECKÉ KOPANÉ

Muži jasně přehráli rivala ze Žirovnice. Dorostenci nastříleli sedm branek. Starší žáci uhráli remízu a mladší soupeře porazili.

Muži – Žirovnice „B“ 6:1 (2:0), branky: 41 a 43 min Milan Šatara, 51 a 69 min Kopečný David, 54 min Soukup Petr, 90 min Valeš Mirek, rozhodčí: Machač, ŽK: 1:1, diváci 40, sestava: Novotný Filip – Neuber Petr, Tesař Michal (77 min Soukup Aleš), Zadák Petr, Pavlíček Martin, Kopečný David, Blažek David, Měkuta Radim (61 min Novotný Tomáš), Šatara Milan (46 min Soukup Petr), Smejkal Jirka, Valeš Mirek.

Výsledek jasně odpovídá poměru sil na hřišti, hosté ohrožovali domácí branku pouze sporadicky a Počátky si s chutí zastřílely. Po změně stran vedli domácí postupně až 5:0, hosté sice korigovali, poslední slovo měl však počátecký Valeš. (článek deník)

 

Dorost – Habry 7:5 (4:1), branky: 5 x Kořínek M., Měkuta Radim, Tomšů.

Dorostenci vedou tabulku I. A třídy.

 

St. žáci – Kamenice nad Lipou 1:1 (1:1), branky: Rušil.

 

Ml. žáci – Kamenice nad Lipou 5:1 (2:0), branky: 3 x Novotný F., Vrábel, Severa.Naši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist