v celku vydařený víkend

Mladší žáci přehráli Pacov, starší s ním prohráli, dorostenci bodovali doma s FŠ Třebíč a muži přivezli tři body z Kamenice.

Výsledky zápasů

mladší žáci - Pacov 1 : 0 (0:0), Branky: Bednář

 

starší žáci - Pacov 0 : 2 (0:0)

 

dorost – FŠ Třebíč 4 : 3 (3:1), Branky: 2 x Cajz, Severa, Brada

 

TJ Slovan Kamenice nad Lipou „B“- muži 2 : 3 (2:2)

Branky: 17. A 40. J. Strašík, - 20. (PK), 27 a 74 V. Kocourek, Rozhodčí: Daniel Poul, ŽK: 3:0, Diváci: 45, Sestavy: TJ Slovan Kamenice nad Lipou „B“: D. Macháček - P. Klusáček, J. Pfaur (82. L. Kašparec), A. Schober, L. Hadač - J. Růžička (46. P. Zahradník)    , J. Strašík, V. Kupka, J. Houser - D. Růžička (67. O. Joza), J. Vávra (17. M. David), TJ Spartak Počátky: A. Soukup - M. Tesař, M. Pavlíček, T. Pavlíček, F. Novotný (89. T. Novotný) - T. Vít, P. Wiener, V. Šatara, J. Doležal - V. Kocourek, R. Měkuta

V prvních dvaceti minutách měla Kamenice o něco málo více ze hry. Na konci dvacáté minuty dokázal Jan Strašík využít mírné převahy a hlavičkou dostal domácí do vedení. Hosté ihned vyrovnali, když domácí zahráli krátkou malou domů a po faulu v pokutovém území se pískala penalta, kterou proměnil Kocourek. O pár minut později se hosté dostali k přímému kopu, Kocourkova střela trefila do hlavy domácího hráče ve zdi, od něhož se míč dostal nechytatelně za záda brankáře Davida Macháčka a hosté šli do vedení. Domácí dokázali vyrovnat, když se po závaru před brankou Počátek dokázal prosadit přízemní střelou opět Strašík. Ve druhém poločase hra celkově upadla. Na těžkém terénu byla k vidění řada nepřesností. Rozhodující moment nastal patnáct minut před koncem, kdy hostující Kocourek prošel obranou a přesnou střelu završil hattrick. V posledních minutách byly k vidění šance na obou stranách, ale ani Kašparec na domácí straně a Kocourek na druhé straně již nepohnuli stavem, a tak si hosté odvezli z Kamenice tři body.

 

 

Plán zápasů

Středa 21.10.2015

mladší + starší přípravka – Pacov, začátek v 17:00 hodin

 

Sobota 24.10.2015

Tis - dorost, začátek v 11:30 hodin, odjezd v 09:00 hodin

 

muži - Hořepník, začátek ve 14:30 hodin

 

Neděle 25.10.2015

Kamenice n./L. – ml.+st. přípravka, začátek v 10:00 hodin, odjezd v 09:00 hodin

 

 

Tréninky na hřišti:

muži – úterý + pátek 18:00 hodin

dorost – úterý + pátek 18:00 hodin

ml. žáci + st. žáci – úterý (hřiště Počátky) 16:30 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!

 

 

Tréninky v hale:

ml. přípravka - pondělí + pátek 16:00 – 17:30 hodin

st. přípravka - úterý + čtvrtek 17:00 – 18:30 hodinNaši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist