VÝSLEDKY + TRÉNINKY

Muži uhráli další remízu, tentokrát doma s Čejovem 2:2. Dorostencům nevyšel doma druhý poločas a prohráli 1:7.

Muži - Čejov 2:2 (1:2), branky: 2 a 78 min Dedera Tomáš, rozhodčí: Machač Marek, ŽK: 3:2, diváci: 40, sestava: Novotný Filip, Pokorný Roman, Tesař Michal, Neuber Petr, Šatara Vojta, Lisý Ondra, Kopečný David, Ištok Honza (39 min Vávra Pepa), Pavláček Martin, Valeš Míra, Dedera Tomáš, na střídačce ještě: Šatara Milan, Lysý Tomáš

Začali jsme výborně a hned z prvního útoku se prosadil Tomáš Dedera. Poté chybovala obrana a rázem to byli 1:2. V druhé půlce vyrovnal opět Tomáš Dedera a zápas končil remízou. V utkání jsme byli lepším týmem, ale nepodařilo se nám proměnit další šance.

Dorost – Ledeč nad Sázavou 1:7 (1:1), branky: 42 Pavlíček Tomáš, rozhodčí: Nechvátal Tomáš, ŽK: 2:2, diváci: 30, sestava: Kolář V. (46 min Novotný T.), Mach J. (46 min Kolář O.), Pavlíček M., Kořínek J. (64 min Švarc D.), Malý L., Brož M., Rušil M., Kořínek M., Pavlíček T. (74 min Cajz V.), Měkuta R., Omasta J., na střídačce ještě Hanzálek J..

Dorostenci začali první půlku slibně, stav byl 1:1. V druhém poločase po chybách soupeř navyšoval skóre až na 1:7.