Další kolo soutěží přineslo spoustu branek

Muži přivezli bod z Božejova. Dorostenci opět vyhráli, tentokrát ve Štokách. Mladší i starší žáci vyhráli ve Věžnici. Starší přípravka si doma pohrála s Horní Cerekví a mladší přípravka doma prohrála s Rychnovem.

Božejov - Muži 1:1 (0:0), branky: 90 min Smejkal Jirka, rozhodčí: Šenigl, ŽK: 0:3, diváci 50, sestava: Novotný Filip – Neuber, Schwarz (72. A. Soukup), Zadák Petr, Pavlíček Martin, Kopečný, Blažek, Měkuta, P. Soukup (65. Šatara), Smejkal Jirka, Vlček Tomáš.

V prvním poločase byli domácí lepší, ale nedokázali proměňovat šance. Počátky hrozily z rychlých protiútoků. Čtyři minuty před koncem se ze skrumáže trefil Fučík a vypadalo na vítězství Božejova. V poslední minutě však přišel dlouhý nákop, který se dostal až k J. Smejkalovi, který i přes těžkou střeleckou pozici vyrovnal. (článek deník)

 

Štoky - Dorost 2:4 (0:0), branky: 2 x Kořínek M., Hadrava Caiz.

Dorostenci i nadále vedou tabulku I. A třídy.

 

Věžnice - St. žáci 0:8 (0:1), branky: 2 x Caiz, 2 x Dolák, Svoboda, Kasal, Hřebecký M., Peč.

 

Věžnice - Ml. žáci 1:5 (0:3), branky: 3 x Vrábel, 2 x Hřebecký Marek.


St. přípravka – Horní Cerekev 20:5 (6:4), branky: 9 x Smejkal T., 7 x Ešner, 2 x Pavlíček Michal, 2 x Altman, sestava: Bejda Lukáš, Altman Šimon, Bureš Jakub, Ešner Kryštof, Filla Josef, Kocmánek Adam, Pavlíček Michal, Smejkal Tadeáš.

 

Ml. přípravka – Nový Rychnov 1:12 (0:6), branky: Schejbal, sestava: Bureš František, Vichr Tomáš, Kříž Eliáš, Kozelek David, Semotán Martin, Šimánek Jan, Schejbal Tomáš, Janů Jiří, Filla JosefNaši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist