( -13 )

Sobota 21.6. 2008    -    26. kolo
 muži "A"    -   Čejov                2 : 2               ( 1:1 )
Branky : 16min Smejkal J., 81min Plášil O.  -  7min Moravec, 89min (PK) Moravec
Rozhodčí : Tesař, Kůrka, Nechvátal T.             ŽK: 3:1             ČK: 61min Dedera D.  -  61min Pecha
Sestava : Novotný F., Háva P. ( 85min Háva L. ),  Plášil O., Kmoch, Plíhal, Šatara V. ( 75min Tesař ), Dedra D., Burza st. ( Burza ml. ), Dedra T., Smejkal J.,  Král

Neděle 15.6. 2008   -   25.kolo
 Štoky   -   muži "A"               5 : 1                  ( 3:0 )
Branka : Dedera D.
Rozhodčí : Carda, Rosický Havránek
Tak jsme odehráli poslední mistrák venku. Hrálo se ve Štokách za Jihlavou, které jsou na prvním místě. Hřiště zde bylo malé, kvalitnim ale hodně podmáčené. K zápasu nás odjelo 13, poněvadž  v den utkání se mi omluvili 2 hráči. Prvá pule nezačala pro nás dobře kdy již ve 2 minutě při rohovém kopu podběhl Aleš centr a jejich hráč pohodlně hlavičkoval do prázdné branky. Ve 14 minutě prišla další standartka z naší pravé strany. Špatně obsazený nejlepší střelec Štok zvýšil opět hlavou na 2:0. My jsme také měli nějaké šance, ale všechny skončili mimo tyče nebo v náruči brankaře. V prvním poločase jsme obdrželi ještě jeden gól, když se domácí útočník řítil sám na Aleše a přeloboval ho na 3:0. Při tomto gólu ale nešetrně zajel do našeho brankaře. Druhý poločas byl z naší strany herně ještě horší. Byli jsme pod větším tlakem, i když jsme tento poločas prohráli 2:1, mohli jsme obdržet ještě nejméně 3 góly, stálo při nás tentokrát velké štěstí. Doufám, že naše poslední mistrovské utkání dopadne pro nás lépe, jak výsledkově, tak i herně a důstojně se rozloučíme z letošní sezónou.             Burza M. st.

Sobota  7.6. 2008   -   24. kolo
 muži "A"   -   Golčův Jeníkov                 2 : 2          ( 0: 2)
Branky :  53min Dedera T. (PK), 75min Dedra D.   -   4min Piskač, 25min Petr
Rozhodčí : Slezák, Šimák, Brada                   ŽK : 2:4                     ČK : 1:0  20min Smejkal M.
Sestava : Soukup A., Háva P., Smejkal M., Kmoch, Plášil L., Kopečný, Dedera D., Král ( 61min Šatara ), Dedera T., Smejkal J., Plíhal, Novotný F., Ištok

Neděle  1.6. 2008   -   23. kolo
 Dlouhá Ves   -   muži "A"              2 : 1           ( 2:1 )
Branka : Dedera Dušan
Rozhodčí : Obrštík

Včera jsme zavítali na mistrák do Dlouhé Vsi za Havlíčkovým Brodem, kde nás uvítalo malé a úzké hřiště, ale s kvalitním trávníkem. Po celé utkání nám pršelo, takže to bylo bojovné utkání s mnoha tvrdými střety na obou stranách. Nastoupili jsme v sestavě Soukup A. v obraně Plíhal, Smejkal M., Kmoch, Plášil O., záloha Burza st., Kopečný, Smrčka, Dedera D., v útoku Smejkal J. a Dedera T. Celý zápas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. V 60 minutě se trefil Tomáš Dedera hlavou a vedli jsme 1:0, pak ještě více začali úřadovat rozhodčí. Vrcholem bylo nepotrestání faulu na našeho golmana Aleše po kterém jsme obdrželi druhý rozhodující gól. Jinak musím všem hráčům poděkovat za předvedený výkon.                       Burza M.

Sobota  24.5. 2008    -    22. kolo
Kostelec   -   muži "A"                     4 : 4            ( 0:0 )
Branky :  Háva P., Smejkal Milan (PK), Dedera Dušan, Smejkal J.
Rozhodčí :   Šťastný                                 ČK :  1:1

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání na půdě Kostelce, kde nás přivítal útulný stadion s výborným trávníkem. Utkáni jsme začali obezřetně, ale domácí po touze získat 3 body a odpoutat se od sestupových míst nás začali přehrávat, měli více za hry i díky našim špatným přihrávkám, kterých bylo opravdu hodně. Domácí měli asi 5 gólových šanci oproti třem našim, ale všechny minuly domácí branku. Druhý poločas jsme začali katastrofálně a po 5 minutách jsme prohrávali 2:0, střed hriště v té době vyhořel jako papír, v té době přesto snížil střelou po zemi Háva Pavel. Minutu před tím byl vyloučen L. Vlček za kritiku rozhodčího, dále jsme obdrželi další dva góly opět svojí nedisciplinovaností. Domácímu týmu byl vyloučený hráč za faul. 7 minut před koncem snížil na 4:2 T. Dedera, dále z penalty Milan Smejkal na 4:3, a na překvapivou remizu vyrovnal Jiří Smejkal.Štěstí se nás tentokrát našlo všemi deseti, domácí byli lepší.                  Burza M.

foto

Sobota 17.5. 2008    -   21. kolo
 muži "A"   -    Batelov           1 :1                 ( 0:1 )
Branky : 63min Vlček   -  19min Koreš
Rozhodčí : Čech, Carda, Jirsa                       ŽK : 3 : 3                    80 diváků
Sestava : Soukup A., Burza M.st, Smejkal Milan, Kmoch, Plíhal, Kopečný, Dedera D., Vlček, Dedera T, Smejkal J., Šatara ( 85min Burza M.ml)
V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání doma s Batelovem, na marodku mi před utkáním přibyli Král Jan = voda v koleni a Plášil Ondra = chřipka. Nebudu se rozepisovat o hodnocením, většina lidí kdo čte tyto stránky zápas viděla. Takže jeno chci říci, že zápas mohl skončit klidně 5 : 4, ale opět naši střelci na domácí půdě nenašli gólové kopačky. Výborně zachytal brankář Batelova, který určitě zachránil alespoň bod hostům. Je jenom škoda, že zápasy venku nám vycházejí ve střelbě  mnohem lépe než doma.               Burza M.st.

Sobota 10.5. 2008    -    20. kolo
 Tis    -    muži "A"          1 : 2          ( 0:1 )
Branky : Smejkal Jiří 2x
Rozhodčí : Hájek
Sestava : Soukup A., Burza ml., Plášil O., Kmoch, Plíhal, Šatara V., Vlček, Kopečný, Burza s., Smejkal J., Dedera T., Háva P.
 Včera jsme hráli v Tisu. Ve čtvrtek se mi zranilo opět několik hráčů, takže jsme odjížděli v dost okleštěné sestavě. V bráně nastoupil A. Soukup, v obraně hráli Burza ml., Plášil O., Kmoch O., Plíhal J., záloha hrála ve složení: zprava Šatara V., Vlček, Kopečný, Burza st., a v útoku byli Smejkal J. a Dedera T., na lavičce byl zraněný Hava P. Do zápasu jsme šli s jasnou taktikou, zónovou obranou a vyrážet do rychlích protiútoků, což nám vyšlo. Domácí měli velkou převahu, kde bylo 5 hráčů kolem 190 cm, toto jsme eliminovali zdvojováním a opravdu velkou bojovností. Toto se nám už vyplatilo v 18 minutě, kdy se krásně uvolnil Jiří Smejkal a technickou ranou po zemi k levé tyči nedal brankaři šanci. Domácí hodně zlobily ze standartek, ale všechny jsme někdy i se štěstím odvrátili. Ve druhém poločase nás ještě více domácí sevřeli a po špatném odkopu domácí hráč z hranice 16 nedal Alešovi v brance šanci. Dále jsme ale bojovali a vyplatilo se, 5 minut na to jsme vyrazily v přečíslení do domácí obrany po pravé straně, kde Tomáš Dedera našel krásně Jirku Smejkala a ten placírkou pod brankařem stanovil skóre na 2:1 pro Počátky. Musím uznat že domácí byli lepší, ale opět se ukázalo, že když se bojuje = celé mužstvo, tak se štěstí někdy přikloní na naší stranu.   Burza M.st.

Čtvrtek  8.5. 2008    -    14. kolo
 Veselý Žďár    -    muži "A"            1 : 1          ( 1:0 )
Branka :  Kopečný
Rozhodčí :  Dušek                          ŽK :          ? : 3
Sestava : Soukup A., Háva P., Plíhal, Smrčka, Tesař, Vlček, Ištok, Kopečný, Burza st., Dedera T., Smejkal J.,  Šatara V., Burza ml.
Před chvilí jsme se vratili z mistrovského zápasu z Veselého Žďáru, kde jsme uhráli remizu 1: 1. Sestava byla: Soukup Aleš v bráně, obrana zprava Hava P. Plihal, Tesař, Smrčka záloha Kopečný, Ištok, Vlček, Burza st., Valeš a v útoku Dedera T., Smejkal J.. Hrálo se na velmi nekvalitním hřišti. První poločas se přeléval na malém hřišti od brány k bráně. Ve 20. min. si natáhl sval Ištok a na jeho místo nastoupil Vojta Šatara. Ve 30. minutě jsme měli    velkou šanci, ale T. Dedera pálil vedle pravé šibenice, za 5 minut rozehrávali domácí roh a dostali  se  do  vedení   1: 0 po našem špatném obsazení hráčů. V druhém poločase jsme měli více gólových šancí než domácí, nakonec jsme se dočkali vyrovnání v 85. minutě po hlavičce Davida Kopečného na 1: 1.O průběhu zápasu bych chtěl říct, že jsme měli na vítězství, ale neproměňování gólových šancí se nám nevyplatilo. Jenom doufám, že následující zápas v sobotu nám vyjde lépe co do proměňování šancí.                  Burza M.st.

foto

Sobota  3.5. 2008   -   19. kolo
 muži "A"    -   Černovice                  1 : 2            ( 1:1 )
Branky :  17min Smejkal J.   -   27min Chlpík, 69min Ševčík
Rozhodčí :  Krymová, Hájek, Šatara    DS : Irsa                  ŽK : 1 : 4                   80 diváků
Sestava : Soukup A., Plíhal, Král, Kmoch, Plášil O., Kopečný, Ištok, Soukup P. ( 88min Burza M.st. ), Šatara, Smejkal J., Valeš ( 64min Burza .ml. )
Podle mého jsme odehráli utkání na takové úrovni a v takovém nasazeni na které měla tato sestava a co nám  soupeř dovolil.  Zápas jsme rozehráli docela dobře kdy v 17 min. našel krásným pasem P.Soukup J. Smejkala a ten prostřelil brankaře. Pak nás soupeř začal přehrávat, což potvrdil vyrovnávací brankou, kdy hráč soupeře prošel přes naše 3 hráče. Samozřejmě že zápas ovlivnila neproměněná penalta, kdy jsme mohli jít do 2 poločasu s vedenim. Minulý týden to tam Jirkovi padalo, teď měl prostě smůlu, takový je fotbal. Druhý poločas měl vyrovnaný průběh. Přesto jsme inkasovali opět po naší chybě z naší levé strany, kdy utekl hráč Černovic a opět prostřelil Aleše. Na adresu paní rozhodči musím říct, že nás nepoškodila. Pouze, podle mého názoru, jen kdy byl atakován J. Smejkal v rohu velkého vápna a hráč hostí trefil pouze nohu Jirky a nikoliv míč s nohou. Za zmínku ještě stojí krásné nůžky J. Smejkala v 90 min, které minuly těsně branku soupeře. Doufám, že zápas ve Žďáru nám vyjde lépe a přivezeme alespoň body, ale hlavně aby jsme předvedli lepší výkon než v tomto zápase.    Burza M. st.

Sobota 26.4. 2008   -  18. kolo
 Humpolec "B"   -    muži "A"                 0 : 3            ( 0:2 )
Branky :  Smejkal J. 3x
Rozhodčí : Volf                          ŽK :   1 : 0
Sestava :Soukup A., Háva P., Král, Kmoch, Plášil O., Burza st., Vlček, Ištok, Šatara V., Houdek, Smejkal, Soukup P.
Mužstvo odjíždělo do Humpolce, který je na sestupovém místě, ve velmi okleštěné sestavě bez tří hráčů v trestu a dvou zraněných. Proto musel trenér sáhnout do řad dorostenců, kteří však nemají se zápasy mužů žádné zkušenosti, a takto mužstvo doplnit. Příliš velké plány na dobrý výsledek nebyly, protože se vědělo, že B mužstvo Humpolce bude posíleno hráči A mužstva. Nálada po prvním poločase byla však velice dobrá, protože stav byl 0:2 pro naše mužstvo. Soupeř měl po celý zápas mírnou převahu, ale velice dobře hrající obrana mu mnoho nedovolila a když přeci prošel, byl v bráně vynikající Aleš Soukup → konečna instance. Oproti tomu jsme měli v útoku střelce, který na co sáhl to bylo v saku. Také sestavu se povedlo našemu trenéru velice dobře postavit : zadní řady zkušenost, záloha mládí řízená dvěma zkušenými hráči a v útoku střelecky nabitý Jiří Smejkal doplněn dorostencem Houdkem. Tato setava ve druhém poločase přidala třetí gól a Humpolečtí hráči byli definitivně na lopatkách. Ukázalo se, že i bez distancovaných opor, lze bojovností  zvítězit  ( i když u nyní již posledního mužstva).  Hodnotit jednotlivce v tomto zápase snad ani nejde, ale pouze celé mužstvo a to za 1.

Sobota  19.4. 2008   -   17. kolo
 muži  "A"    -    Sokol Pohled             0   :   2               ( 0:2 )
Branky :  9min Moučka, 37min Sobotka
Rozhodčí : Nenadál, Čamra, Ševčík                       ŽK :  1 : 2                           60 diváků
Sestava :      Soukup A., Plíhal, Burza ml., Kmoch Sokup P.  ( 27min Tesař M. ), Kopečný, Král, Vlček, Valeš, Smejkal J., Burza st.
Mužstvo nastoupilo do zápasu velice oslabeno o pět hráčů základní sestavy ( Smejkal M., Dedera D. a Dedeara T. stop ČK, Háva v zaměstnání, Plášil O. rodiné důvody ). To se ukázalo již v 9min zápasu, kdy hostující Moučka prošel po chybě obrany až před samotného brankaře a proměnil. K dalšímu citelnému oslabení došlo ve 27min, kdy se útočník Pohledu srazil s Petrem Soukupem a ten musel odstoupit. K dovršení smůly v zápase byl přímý kop soupeře v 37min. Vystřelený míč, který směřoval do náručí našeho brankaře, trefil záda spoluhráče a změnil směr do odkryté části branky - 0:2. Od této doby si ani jedno mužstvo nevytvořilo žádnou vyloženou šanci. Naše mužstvo ve velmi oslabené sestavě zahrálo dle možností. Soupeř se též nepředvedl a lze říci že to bylo jedno z nejslabších mužstev co bylo na našem stadioně. Pokud by naše mužstvo bylo v kompletní sestavě, lze říci, že tři body mohli zůstat doma. Nad disciplinou na hřišti se musí však musí zamyslet ......
 foto

Sobota 12.4. 2008  -  16. kolo
 Chotěboř "B"   -   muži "A"          1 : 1              (  0:0 )
Branky :   54min PK                            -  60min Plášil O.
Rozhodčí : Zadina, Sýkora, Volf                            ŽK :                              ČK : 0 : 2

Sestava : Soukup A., Soukup P., Smejkal M.( 54min ČK ), Kmoch, Háva P., Plášil O., Kopečný ( 46min Burza st. ), Vlček, Král, Dedera T.( 26min ČK ), Smejkal J.,

Po příjezdu hráčů na chotěbořský stadion je čekalo nemilé překvapení a to v podobě hrací plochy. Utkání se totiž odehrálo na škvárovém hřišti, na které byli samozřejmě domácí hráči náležitě připraveni.Začátek utkání začal velmi aktivní hrou našeho mužstva, které se dokázalo velmi dobře vyrovnat s terénem, který naopak dělal velké problémy domácím fotbalistům.Hned ze začátku se začalo ukazovat, že sudí ''má raději domácí tým'' a nepískal zrovna férově.V 26 minutě vyloučil Tomáše Dederu za vulgární osočení soupeře a  sudího.Soupeř mu však úmyslně dupnul na nohu, čehož si sudí samozřejmě nevšiml.První poločas tak naši hráči dohrávali v 10 , což se však vůbec neprojevilo nárůstem soupeřova tlaku.Ba naopak, naši hráči byli vyrovnaným týmem. Druhý poločas pokračovala hra v podobném duchu až do 54 minuty, kdy opět čaroval sudí a vykouzlil pokutový kop proti našemu týmu.V tu samou chvíli byl vyloučen Milan Smejkal opět za vulgární osočení sudího,které však od pravdy daleko nebylo, i když v tu chvíli se zrovna takticky nezachoval.Pokutový kop soupeř proměnil.Náš tým v tu chvíli již v 9 hráčích však bojoval dál a výsledkem bylo zasloužené vyrovnání v 60 minutě,kdy vstřelil gól Ondřej Plášil.Od té doby se náš tým zaměřil na defenzívu, ale dokázal i zahrozit rychlými brejky.Soupeř, který byl v početní výhodě však byl naprosto bezzubý a nedokázal vyprodukovat skoro žádnou šanci na gól.Zápas tedy skončil remízou 1:1, kdy bod ze soupeřova hřiště a za tohoto vývoje zápasu je velmi cenný.

foto

Sobota 5.4. 2008  -  15. kolo  I.B třída sk. A
 muži "A"   -   TJ Sokol Lípa           1 : 1             ( 0:1 )   zápas kontumován, oddíl se odvolal
Branky :  71 min  Smejkal J.    -    38 min Prostřední
Rozhodčí : Krejčí M., Holub M., Brada                 ŽK: 4 : 2                 ČK: 1:0                90 diváků
Sestava : Soukup A., Soukup P. ( 72min Burza ml. ), Smejkal M., Kmoch O., Plášil L., Kopečný D. ( 87min Plíhal ),
Vlček L., Král J., Dedra D. ( ČK 80 min ), Smejkal J., Dedera T., Ištok  J., Burza M. st.

V prvním mistrovském zápase začali naši hráči solídní hrou, kdy soupeře za úvodních 25 min pustili pouze 3x přes půlku. Svoji hru však nedokázali korunovat vstřelením branky. Za zmínku stojí krásná akce Vlček - Smejkal J., kdy poslední jmenovaný nastřelil bombou břevno. V závěru poločasu hosté vstřelili branku, kdy jejich hráč ležel zraněný a naši hráči trestuhodně přestali hrát, hosté však ne. Do druhého poločasu naši hráči nastoupili s odhodláním zápas vyhrát. Povedlo se však pouze vstřelit jediný gól a to z přímeho kopu Smejkalem J. za faul na Kopečného. Za připomenutí stojí pouze krásná hlavička Kopečného, kdy za již překonaného brankáře zasahoval hráč. Toto se odehrálo i na druhé straně, kdy z prázdné branky vykopával Soukup P. V závěru zápasu byl vyloučen ( po druhé žluté kartě ) Dedera D., který byl při výskoku ve vápně soupeře atákován a srazil rukou míč. Nerozhodný výsledek je pro obě mužsta spravedlivý.

foto

Neděle 30.3. 2008   -   přípravný zápas na tréninkové ploše
 muži "A"   -   Žirovnice "A"            1 : 7           ( 1:3 )
Branka :  42 min Smejkal J.

Sestava : Soukup A., Háva P., Smejkal M., Kmoch O., Soukup P., Kopečný D., Vlček L., Král J., Plášil O.,   Smejkal  J., Dedera T., Ištok J., Burza M.ml.

Žirovničtí hráči, hrající KP, byl pro naše hráče velice nepříjemným soupeřem. Rychlejší útočníci Žirovnice velice potrápili naší obranu, kterou někdy stavěli do pozice diváků. Naše mužstvo se snažilo, ale to bylo asi vše. Útočníci se neprosadili a tak ani výsledek nemohl být jiný.

Neděle 16.3. 2008     - přípravný zápas na tréninkové ploše
 muži A   -   Pelhřimov B         3 : 5          ( 2:1 )
Branky :  3min Plášil O., 27min Dedera T., 66min Kopečný

Sestava : Soukup A., Smejkal M. Vlček, Soukup P., Háva P., Král, Kopečný, Dedera D., Plášil O., Dedera T., Smejkal J., Burza M.ml, Valeš, Ištok, Burza M.st
 Do prvního poločasu nastoupila základní sestava pro nadcházející jarní část soutěže( chyběl Kmoch - nemoc ), která velice mladý a po fyzické stránce dobře připravený tým Pe B, nepustila do vážnějšího ohrožení branky. Od 3min jsme vedli po zahraném rohovém kopu a dobrému náběhu Plášil 1:0. Poté se hra odehrávala ve středu hřiště na dobrém terénu tréninkového hřiště. Ve 27min vytvořilo naše mužstvo nádhernou akci, když po právé straně zatáhl míč Smejkal J. a nacentroval do vápna nabíhajícímu T. Dederovi, který chladnokrevně proměnil. Ke konci poločasu mladí hráči Pelhřimova využili jediné větší chyby ke vstřelení branky a stanovili výsledek poločasu na 2:1. Do druhého poločasu došlo v našem mužstvu k několika střídáním - odešli Soukup A., Plášil O., Smejkal J. a v průběhu hry Dedera D. To se pak odrazilo na naší hře a Pelhřimovští hráči měli více ze hry, což bylo korunováno třemi brankami. Naši hráči korigovali výsledek v 66min krásnou brankou neomylné hlavy Kopečného. Konečné slovo pak měli hosté kdy stanovili výsledek na 3:5. Zápas úkázal, že základní sestava, by doufejme měla být připravena na nadcházející ročník. Nejlepšimi hráči byli Dedra D., Plášil O. a do sestavy se po delší nemoci vrátivší Smejkal J. Celé mužsto zasouží pochvalu za předvedený výkon a to hlavně v prvním poločase.

Neděle 9.3. 2008    - přípravný zápas na umělé trávě v Horním Žďáru u J. Hradce
  Třebětice  -   muži A           2  :  2           ( 0  : 2  )
Branky :  5min Vlček, 31min Dedera T. (PK)

Sestava : Soukup P., Smejkal M., Háva P., Plášil O., Plíhal, Vlček, Král, Kopečný, Smejkal Marek, Burza M.st., Dedera T., Burza  M.ml., Tesař M., Háva L.
 Mužstvo nastoupilo do zápasu, bez čtyř hráčů základní sestavy ( Kmoch, Soukup P., Smejkal J., Dedera D. ), odhodláno zahrát se soupeřem JČ I.B třídy ( jsou na 3.místě ) dobrý výsledek. Naši hráči vstoupili do zápasu velice dobře, když po důrazu v pokutovém území po přímém kopu vstřelil, L. Vlček hlavou branku již v 5min. Poté se zápas odehrával od vápna k vápnu bez větších brankových příležitostí. Ve 31.min svou rychlostí a bojovností vlétl do vápna soupeře D. Kopečný, kde byl faulován - pokutový kop. Ten pak s ledovým klidem proměnil T. Dedera. Ke konci poločasu šel ještě sám na brankáře T. Dedera, ale vyloženou šanci naproměnil.  Dá se říci že první poločas jsme měli mírnou převahu. Do druhého poločasu došlo ke střídání, kdy jse ši "obouchat" mezi muže tři dorostenci, kteří zahráli vcelku dobře. Tento poločas byl již vyrovnaný s občasnou mírnou převahou hostů, kteří nám vstřelili dvě branky. Nerozhodný výsledek tohoto zápasu je spravedlivý.                                                                 foto

Sobota 1.3. 2008    - přípravný zápas na umělé trávě v Pelhřimově při osvětlení
 Ustrašín   -   muži A       ve 14min zápasu z důvodu špatných povětrnostních podmínek přerušena dodávka proudu - nedohráno
Branky :

čekání na rozsvícení světel

Neděle 17.2.2008     - přípravný zápas na uměle trávě v Humpolci při osvětlení
 Herálec   –    muži A                 ( 6 : 1 )               ( 4:1 )
Branka :   Dedera T. ( PK )

Sestava :   Sokup A.,  Smejkal M.,  Kmoch,  Soukup P.,  Brýna,  Král,  Kopečný,  Dedera D.,  Tesař,  Dedera  T.,  Nováček,  Burza  M. ml.,  Plíhal
Od 7.min jsme vedli po proměněném pokutovém kopu za faul na Dušana Dederu. Poté nás začal soupeř přehrávat a poločas skonči 4:1. Naši hráči bojovali, ale zimní přestávka a nerozehranost byla znát. Všichni hráči odvedli dobré výkony, ale na již rozehraného soupeře to bylo málo. Oba bránkáři, i přes větší počet  branek, neudělali fatální chyby. Mužstvo od příštího týdne bude trénovat již na tréninkovém hřišti, kde bude pracova