Sobota 20. 6. 2009       -      26. kolo

muži "B"   -   muži "C"      4 : 1            ( 2 : 0 )
Branky: 30 a 51 min Brýna David, 36 a 90 min Soukup Petr
Rozhodčí: Jonáš       ŽK: 0:1       diváci: 50
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Smrčka Martin, Lehejček Jarda, Valeš Míra, Tesař Karel, Soukup Petr, Smrčka Zdenda, Vichr Fanda, Brýna David, Doskočil Pavel (Šindelář Radek)

V sobotu odpoledne se potkali na Počáteckém trávníku hráči našeho béčka a céčka. Zápas začal vyrovnanou partií, na obou stranách bylo k vidění pár slibných akcí, branka však nepadla ani na jedné straně. Míra Valeš rozehrával standardní situaci, Petr Matula, v brance “C“, vyrážel míč před sebe a David Brýna vstřelil první branku utkání. Do poločasu se ještě trefil nádhernou střelou do šibenice Petr Soukup a béčko vedlo 2:0. Béčko začínalo přebírat iniciativu a se slibným náskokem získávalo jistotu na své kopačky. V druhé půli vstřelilo “C“ kontaktní branku, když nepřesně rozehrávala obrana “B“ a Milan Filsoch tečoval míč za záda Jirky Lehejčka. Toto vykřesání naděje trvalo pouze chvíli. Krásná akce na jeden dotek začala u přihrávajícího Petra Soukupa, Fanda Vichr centroval přesný míč za obranu “C“, kde David Brýna hlavičkoval k tyči a “B“ si opět drželo náskok dvou branek. Konečnou podobu výsledku dal Petr Soukup, když krásným lobem vstřelil čtvrtou branku béčka. Zápas končil 4:1 ve prospěch hráčů “B“, kteří tak potvrdili konečné třetí místo v tabulce. Pochvalu zaslouží všichni Počátečtí hráči za bojovnost s kterou odehráli celou sezónu.

25. kolo   -   volno

muži "B"       -         VOLNO

Sobota 6. 6. 2009       -      24. kolo

muži "B"   -   Komorovice       5 : 1            ( 1 : 0 )
Branky: 40 min Brýna David, 48, 64, 75 min Soukup Petr, 83 min Šindelář Radek
Rozhodčí: Píšan Miroslav       ŽK: 1:0       diváci: 30
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Smrčka Martin, Lehejček Jarda, Valeš Míra, Tesař Karel, Ištok Honza, Soukup Petr, Smrčka Zdenda (60 min Král Honza), Brýna David, Kremlička Fanda (81 min Šindelář Radek)

V sobotu zavítal na náš trávník celek Komorovic. Utkání začalo poměrně vyrovnaně, do šancí se postupně dostávali domácí i hosté. Zápas byl doprovázen vydatným deštěm. Mokré hřiště dávalo míčům skluz a velkou rychlost. První branka padla až ve 40 min, k balonu se dostal David Brýna a prudkou střelou zařídil poločasové vedení pro domácí. V druhé půli, hned ve 48 min, se prosadil přesnou střelou Petr Soukup a skóre se měnilo na 2:0. Komorovičtí se prosadili po trestném kopu nechytatelnou střelou do šibenice. Poté se slova ujal Petr Soukup a svou druhou trefou, po individuální akci, přinesl klid na naše kopačky. To však nebylo vše a v 75 min dovršil svůj hattrick. Pátá branka padla po vysunutí Davida Brýny, následném odcentrování a přesně z první zakončoval Radek Šindelář. Domácí potvrdili papírové favorizování a dalším jasným výsledkem zaslouženě zvítězili.

Neděle 31. 5. 2009       -      23. kolo

Hněvkovice   -   muži "B"       5 : 6            ( 2 : 4 )
Branky: 2 x Nekola Jarda (1 x PK), 2 x Soukup Petr, Doskočil Pavel, Brýna David
Rozhodčí: Klein Dušan
Sestava : Soukup Aleš, Jirků Zdeněk, Smrčka Martin, Kremlička Fanda, Tesař Karel, Doskočil Pavel, Ištok Honza, Vichr Fanda, Soukup Petr, Brýna David, Nekola Jarda, střídající: Lehejček Jarda, Šindelář Radek
V nedělním chladném počasí odjíždělo naše béčko na Hněvkovický trávník. Zápas začal velmi pěkně – Petr Soukup se prosadil střelou z vápna. Hosté v zápětí vyrovnali. Honza Ištok pronikl obranou a vyzval Pavla Doskočila, ten se nemýlil a opět jsme vedli. Další branka padla po krásné akci – Jarda Nekola zatáhl po lajně a centroval na Davida Brýnu, ten ve skluzu vstřelil naši třetí branku. Hosté nakopávali dlouhé míče a po jednou brejku se jim podařilo vsítit branku. David Brýna si narazil, pronikl obranou soupeře a po zákroku domácího obránce se kopala penalta, Jarda Nekola upravil na 2:4 a poločas končil. V druhé půli se podařilo vsítit domácím dvě branky, jedna po jasném ofsajdu a druhá z vymyšlené penalty. Rázem se začínalo od nuly. Petr Soukup střelou překvapil brankáře domácích, ten jeho střelu podcenil a bylo to 4:5. Hněvkovičtí opět dotáhli. Po rozehrání trestného kopu se prosadil hlavičkou Jarda Nekola a upravoval na konečných 5:6. Byli jsme lepším týmem, kombinovali jsme, ze hry jsme měli více a zaslouženě vyhráli. Zápas byl ovlivněn sudím, který odpískal, ale i neodpískal spoustu zajímavých situací.

Neděle 23. 5. 2009       -      22. kolo

muži "B"   -   Plačkov       7 : 2            ( 2 : 1 )
Branky: 3 x David Brýna, 2 x Honza Ištok, Petr Soukup, Míra Valeš (PK)
Rozhodčí: Čamra                                   diváci: 30
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Tesař Karel, Vichr Fanda, Soukup Petr (Smrčka Zdeněk), Šohaj Petr (Kremlička Fanda), Ištok Honza, Brýna David, Valeš Míra
Sobotní odpoledne přivítalo na našem trávníku soupeře z Plačkova. Počátecká rezerva byla favoritem utkání. Zápas začal poměrně vyrovnaně. Naši se dostali do několika šancí – bez proměnění. První branku vstřelil, po individuální akci, Honza Ištok. Soupeř však v zápětí vyrovnal a začínalo se od začátku. Gól do šatny zařídil David Brýna a poločas tak končil 2:1. Do druhé půlky jsme na soupeře rázně nastoupili a při jedné z šancí zahrával hostující obránce rukou, Míra Valeš se z penalty nemýlil a skóre se měnilo na 3:1. Plačkov zápas nevzdával a brankou z penalty korigoval stav utkání na 3:2. Domácí nepřipustili žádné další komplikace a přidali další branky. Petr Soukup obhodil brankáře hostí přesnou střelou k tyči. David Brýna prokličkoval Plačkovskou obranou a kolem gólmana poslal míč do branky. Po pěkné akci se prosadil svou druhou brankou Honza Ištok, když zkušeně prošel přes hostujícího stopera. Na konečných 7:2 upravil a zároveň dovršil hattrick David Brýna. Naši hráči šli od začátku za jasným cílem - bodovat naplno. Předvedli pěkný výkon, dobře kombinovali a vyhráli zcela zaslouženě. Všichni zaslouží pochvalu.

Neděle 17. 5. 2009       -      21. kolo

Častrov   -   muži "B"       3 : 1            ( 1 : 0 )
Branky: Soukup Petr
Rozhodčí:
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Smrčka Martin, Šindelář Radek, Valeš Míra, Vichr Fanda, Brýna David, Soukup Petr, Nekola Jarda, Kolařík Honza
Další zápas našeho béčka se odehrával na hřišti tradičního rivala Častrova. K zápasu odjíždělo pouze deset hráčů a sestava tak byla hodně slepená, někteří se na hřiště vraceli po několika letech. Zápas začal velmi bojovně. Po vzájemné strkanici v našem vápně pískal rozhodčí velmi přísnou penaltu, domácí netrestali. Hra se přelévala ze strany na stranu. Po centru a skrumáži před gólmanem domácích hlavičkoval Jarda Nekola do břevna. Častrov nakopával dlouhé míče za obranu, při jedné z těchto situací se, po centru a následné hlavičce, dostal do vedení 1:0. Po centrovaném míči prostřelil obranu domácích Míra Valeš, ale pro údajný ofsajd nebyl gól uznám. Poločas tak končil 1:0. Po přestávce přidal Častrov druhou branku. Počátky kombinovali a měli herní převahu, ale chybělo potřebné štěstíčko. Petr Soukup rozehrával trestný kop a krásnou střelou snižoval na 2:1. Po šťastné střele, která se před Jirkou Lehejčkem odrazila o drn a změnila tak směr, vstřelil Častrov třetí branku. Odpovědí byla krásná akce Počátek, centrovaný míč směřoval na Petra Soukupa, ten obhodil brankáře domácích, ale radost se opět nekonala - údajný ofsajd. Míra Valeš poslal pěkný centr na hlavu Davida Brýny, hlavička směřovala k tyčce, ale gólman domácích předvedl krásný zákrok a vytáhl na tyč. Hosté se nevzdávali a v desíti bojovali až do konce, všichni zaslouží pochvalu že i za nepříznivých podmínek nikdo neklopil hlavu a hrál do posledních chvil a hlavně i sil. Domácí se o výsledek báli Počátečtí jim byli v i desíti minimálně vyrovnaným soupeřem, vstřelili 3 branky, břevno, tyčku…výsledkem však byla branka pouze jedna.

Neděle 10. 5. 2009       -      20. kolo

muži "B"   -   Ustrašín       1 : 1            ( 0 : 1 )
Branky: 67. min Míra Valeš (PK)
Rozhodčí: Šefčík             ŽK: 3:2          50 diváků
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Lehejček Jarda, Novák Zdeněk, Smrčka Martin, Vichr Fanda, Smrčka Zdeněk, Ištok Honza (Král Honza), Brýna David, Valeš Míra (Šindelář Radek), Kremlička Fanda (Novotný Ondra)
O poslední zápas víkendu se postaralo naše “B“ a Ustrašín “B“. Hosté přijeli na náš trávní s úmyslem sebrat všechny tři body a za svým cílem si tvrdě šli, střety našich hráčů a hostující obrany doprovázel jeden faul za druhým. Začátek zápasu a první střela ze zálohy hostů znamenala Ustrašínské vedení. Hosté hráli s chutí a dobře kombinovali ve středu hřiště, nás nepouštěli do větších akcí. Bylo znát že hráči měli v nohách páteční zápas, někteří dokonce i sobotní utkání s “A“ týmem. V druhé půli se do kombinace dostával i náš celek. Po vysunutí se ocitl David Brýna před gólmanem hostí, obránce skluzem fauloval a sudí po konzultaci s pomezním vytáhl rozehrávku z vápna ven. Míra Valeš rozehrával a protáhl gólmana hostí, ten vyrážel nohou a obránce zahrával ve vápně rukou. Tentokrát se již penalta kopala. Míč si postavil Míra Valeš a střelou k tyči vyrovnal na konečných 1:1. Naši kluci makali až do konce a bod si určitě zaslouží.

Pátek 8. 5. 2009       -      14. kolo

muži "B"   -   Žirov       2 : 4            ( 1 : 3 )
Branky: 9. min David Brýna, 73. min Fanda Kremlička
Rozhodčí: Píšan         ČK: 1:0       40 diváků
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Šindelář Radek, Smrčka Martin, Tesař Karel, Ištok Honza, Král Honza, Soukup Petr, Vichr Fanda, Brýna David, Valeš Míra, střídající: Smrčka Zdeněk, Novotný Ondra, Kremlička Fanda
V pátek odpoledne zavítal k dohrávce na náš trávník celek Žirova „B“. Zápas začal útočně, první střela na naši branku a stav 0:1. Náš první atak a skrumáž před gólmanem hostí přinesla srovnání z kopačky Davida Brýny. Zápas se hrál ve vyrovnaném tempu a do šancí se postupně dostávali hosté i domácí. V první půli se podařilo Žirovu vstřelit druhou branku. Další branka padla opět z hostující strany. Po zatažení naším křídlem, předvedla obrana hostí jasný faul na nabíhajícího Peťu Soukupa a měla se kopat penalta. Píšťalka sudího Píšana zvuk nevydala. Petr obránci faul vrátil, Píšan trestal červenou kartou a my dohrávali v desíti. Honza Ištok rozdával jeden přesný pas za druhým, krásně vyslal Fandu Kremličku, ten nedal hostům šanci a nekompromisně zavěsil střelou do šibenice. Žirov pak upravil na konečných 2:4. Náš tým bojoval v desíti až do konce a zaslouží poděkování za nasazení.

Neděle 3. 5. 2009       -      19. kolo

Velká Chyška   -   muži "B"       5 : 0            ( 0 : 0 )
Branky:
Rozhodčí:          ČK: 0:1       30 diváků
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Lehejček Jarda, Novák Zdeněk, Smrčka Martin, Vichr Fanda (Smrčka Zdeněk), Teseř Karel (Novotný Ondra), Ištok Honza, Šindelář Radek, Brýna David, Valeš Míra (Kremlička Fanda)
V neděli odpoledne odjížděla naše rezerva na trávník Velké Chyšky. Zápas začal velmi vyrovnanou partií, do šancí se postupně začalo dostávat naše mužstvo. Šlo především o ohrožení z přímých a rohových kopů. Domácí měli pár střel z dálky. Fanda Vichr vysunul Davida Brýnu, ten prodloužil na Míru Valeše a Míra se ocitl sám před gólmanem. Brankář srazil našeho útočníka jasným faule ve vápně, ale sudí nepískal nic. Po tomto zákroku musel Míra střídat a nastoupil Fanda Kremlička. Domácí hráli velmi tvrdě, rozhodčí však trestal pouze ojediněle. Poločas končil 0:0. V druhé půli se domácí ujali vedení a chvilku na to přidali další branku z brejku a stav byl rázem 2:0. Naši hráči měli hodně připomínek k tvrdé hře soupeře a hlavně k netrestání zákroku, nejvíce toho řekl Novák Zdeněk a byl oceněn červenou kartou. Hrálo se dál, ale Chyška po 3 metrovém postavení mimo hru trestala třetí brankou. Rozhodčí zápas nezvládal a Počátečtí postupně rezignovali. Konečná podoba výsledku byla 5:0. Chyška nebyla lepší o pět branek …

18. kolo   -   volno

Neděle 19. 4. 2009       -      17. kolo

Obrataň   -   muži "B"       1 : 8            (0:3)
Branky: 3 x Plášil Lukáš, 2 x Soukup Petr, Brýna David, Brýna Martin, Lehejček Jirka
Rozhodčí: Šefčík        ŽK: 0:0         ČK: 0:0       40 diváků
Sestava : Lehejček Jirka, Jirků Zdeněk, Lehejček Jarda, Novák Zdeněk, Smrčka Martin, Šindelář Radek, Soukup Petr, Ištok Honza, Brýna David, Brýna Martin, Plášil Lukáš
V neděli odpoledne odjížděla naše rezerva na Obrataňský trávník v hodně „slepené“ sestavě a pouze s jedenácti hráči. Domácí byli na fotbal natěšeni, ale utkání bylo rozhodnuto, k jejich smůle, už v desáté minutě. Kdy se postupně trefili Petr Soukup, po autovém vhazování. Lukáš Plášil, střelou z 20-ti metrů, nedal brankáři šanci. Desetiminutovku uzavřel David Brýna. Do konce první půle jsme se dostali ještě do dalších šancí, bez proměnění, poločas tak končil 0:3. Druhou půli jsme začali s klidem a to se hned projevilo. David Brýna si narazil s Martinem Brýnou, ten ho vyslal po lajně, následná přihrávka našla Lukáše Plášila a stav už byl 0:4. Další branku přidal po brejku Martin Brýna, před gólmanem zachoval chladnou hlavu a přesnou střelou k tyči upravoval na 0:5. Po faulu na Martina Brýnu se kopala penalta, postavil se k ní Jirka Lehejček a svou první trefou, ve své fotbalové kariéře, zvyšoval na 0:6. Po sérii narážeček se ocitl před gólmanem David Brýna, vyzval Lukáše Plášila, ten skluzem uzavíral  hattrick a stav byl 0:7. Osmou branku zařídil pěknou střelou k tyči Petr Soukup. Domácí pak ještě přidali čestnou branku, Utkání tak končilo jasným výsledkem 1:8.

Sobota 11. 4. 2009       -      16. kolo

muži "B"   -   Mnich       1 : 1            (1:1)
Branky: 11 min. Král J.
Rozhodčí: Nechvátal T.              ŽK: 1:1         40 diváků
Sestava : Soukup A., Jirků, Lehejček Jar., Šindelář R., Smrčka M., Brýna D., Soukup P., Kremlička, Novotný O., Ištok, Král J., ( 46 min Kozelek )
Sobotní slunečné odpoledne přivítalo na našem trávníku favorita soutěže – Mnich. Už v 11. minutě se dostal k míči Honza Král a po jeho průniku obranou hostí jsme se ujali vedení 1:0. Naše radost ze zaskočení soupeře trvala pouze minutu. Po centru a následné hlavičce soupeře byl Aleš Soukupu, v naší brance, přehozem a stav se opět měnil – 1:1. Následovalo několik šancí na obou stranách, ale do poločasu už branka nepadla. V druhé půli střídal Honzu Krále Pepa Kozelek a po jeho průniku se měla kopat penalta, rozhodčí však nepískal. O několik minut později se stejná situace opakovala i na druhé straně,rozhodčí opět nepískal. Zápas končil spravedlivou remízou.

Sobota 4. 4. 2009       -      15. kolo

H. Cerekev   -   muži "B"       3 : 0            (1:0)
Rozhodčí: Švehla                    ŽK: 2:2               30 diváků
Sestava : Lehejček Jiří, Lehejček Jar., Tesař K. ( 45. min. Novotný O.) , Smrčka M., Novák, Jirků, Doskočil, Ištok, Šindelář, Brýna D., Soukup A.
K prvnímu jarnímu zápasu jsem odjížděli ve 12-ti lidech. Zápas začal tlakem domácích a my jsme se s míčem, po zimní přestávce, zatím pouze seznamovali. Po střetu hráčů ve vápně domácích zůstal Honza Ištok na zemi, rozhodčí hru nepřerušil, soupeř „sportovně“ míč nezakopl a domácí vedli 1:0, tak poločas končil. Do druhé půle nastoupil místo zraněného Karla Tesaře Ondra Novotný. My jsme začali soupeře přehrávat a dostávali jsme se i do šancí, avšak ani jedna nebyla proměněna. Soupeř přidal druhý gól, zápas se blížil ke konci a my se smiřovali s prohrou. Cerekev upravila na konečných 3:0. Opět se ukázalo že při neproměňování šancí se bodovat nedá.

Sobota 1.11.2008    -    13. kolo

muži "C"   -   muži "B"           2 : 2             ( 2:1 )
Branky: 38 min. vlastní, 87 min. Ištok
Rozhodčí:  Píšan                         80 diváků
Sestava : Lehejček Jiří, Lehejček Jar., Tesař K., Smrčka M., Novák, Doskočil, Vichr (Vlček), Smejkal M. (Šohaj P.), Brýna D., Kremlička (Šindelář), Ištok

Dlouho očekávaný zápas vypukl v sobotu od 14:00 hodin. Hráče a diváky přivítalo slunečné odpoledne. Na začátku se hrála vyrovnaná partie. “C“ však začalo více běhat a to se podepsalo na převaze a první změně skóre - trefil se Mirek Nováček. Další branka padla po rohovém kopu “B“, míč prolétl celým vápnem a od obránce se odrazil do vlastní sítě – stav 1:1. Koncem první půle proměnil ještě Milan Burza penaltu a uzavřel tak poločas. V druhé půlce už se hrálo vyrovnaněji, ale více šancí si vytvářelo “C“, Jirka Lehejček v brance “B“ několikrát čaroval. Koncem zápasu se dostávalo do šancí i “B“. Po faulu u vápna “C“ si postavil míč Honza Ištok a pěknou střelou z přímého kopu upravil na konečných 2:2. Naši fotbalisté si tak body rozdělili mezi sebe.

foto

12. kolo
  muži "B"     -     VOLNO
 Příprava na poslední kolo soutěže a atraktivního soupeře – Počátky “ C “.

Neděle 19.10.2008    -    11. kolo
  Komorovice   -     muži "B"           2 : 4
Branky: Doskočil 2x (PK), Šindelář, vlastní

Neděle 12.10.2008    -    10. kolo
  muži "B"   -   Hněvkovice           8 : 0            ( 5:0 )
Branky: Brýna D. 3x, Doskočil, Smrčka M., Kremlička, Ištok, Šindelář
Rozhodčí:  Pekař                    ŽK: 1:2               60 diváků
Sestava : Soukup A., Lehejček J., Jirků, Smrčka M., Novák (Šohaj), Doskočil (Šatara), Vichr, Smejkal M.( Šindelář), Brýna D., Kremlička, Ištok
Za krásného počasí zavítal na náš trávník soupeř z konce tabulky. Zápas se vyvíjel jednoznačně pro domácí. O první branku se postaral po brejku David Brýna. Marek Smejkal rozehrával trestný kop a tečí se prosadil Pavel Doskočil. Martin Smrčka vyslal z velké dálky přesnou střelu a skóre se měnilo na 3:0. Fanda Kremlička, sám před gólmanem hostí,  zachoval chladnou hlavu a umístěnou střelou zvyšoval na 4:0. Těsně před přestávkou vybojoval David Brýna míč a sám před gólmanem upravil na 5:0. V druhé půli se trefil, z téměř nulového úhlu, Honza Ištok. Radek Šindelář napřáhl a dalekonosnou střelou přeloboval brankáře a zvýšil tak na 7:0. Fanda Vichr vyslal přihrávkou Davida Brýnu a ten po úniku z půlky upravil na konečných 8:0. Všichni naši hráči podali dobrý výkon a po zásluze jim patří poděkování.

Neděle 5.10.2008    -    9. kolo
  Plačkov   -   muži "B"           0 : 4            ( 0:2 )
Branky: 8 min., 46 min., 84 min. Brýna David, 36min. Ištok Jan
Rozhodčí: Pánek                                                                                             60 diváků
Sestava : Soukup A., Lehejček J., Jirků, Smrčka M., Novák (Šatara), Doskočil (Kremliška), Vichr, Smejkal M., Brýna D., Novotný O. (Šohaj P.), Ištok
V ranních hodinách odjíždělo naše mužstvo k zápasu do Plačkova. Účast byla na tak brzkou dobu velmi dobrá. Zápas začal převahou našich hned od začátku. Už v 8 minutě se trefil po brejku David Brýna. Ve 36 minutě, po školácké chybě gólmana, z téměř nulového úhlu trestal Honza Ištok. Další změnu skóre přinesl začátek druhého poločasu. Marek Smejkal vyzval přihrávkou za obranu Davida Brýnu a ten lobem zvýšil na 0:3. V 84 minutě na konečných 0:4 upravil a dovršil tak hattrick David Brýna. Naše mužstvo předvedlo pohledný fotbal a všichni si zaslouží poděkování za nasazení a za přístup k zápasu.

Sobota 27.9.2008    -    8. kolo
  muži "B"    -    Častrov           3 : 2            ( 1:1 )
Branky: 39min. Brýna David, 62min. Smejkal Marek, 80 min. Šohaj Petr
Rozhodčí: Jirsa Lukáš                                    ŽK: 2:3                                       60 diváků
Sestava : Soukup A., Lehejček J., Jirků ( 45 min. Novák ), Kremlička, Chmel, Šatara M.( 45 min. Vichr ), Smrčka M, Smejkal M., Brýna D., Novotný O. ( 66 Šohaj P. ) , Ištok
Ve slunném počasí zavítal na náš trávník soupeř z Častrova. Zápas začal převahou domácích. Po několika neproměněných šancích se však vedení v 21 minutě ujali hosté. Ve 39 minutě po krásném centru hlavou vyrovnával David Brýna. Do konce prvního poločasu se skóre už neměnilo. Druhý poločas byl ve znamení Počáteckého tlaku, to v 62 minutě potvrdil přesnou střelou k tyči Marek Smejkal. Častrov chtěl po proměněném brejku v 78 minutě zápas zdramatizovat, to však nedovolil Petr Šohaj a v 80 minutě dal zápasu konečný výsledek 3:2. Domácí po zásluze berou tři body.

Sobota 20.9.2008    -    7. kolo
  Ustrašín "B"    -    muži "B"            0 : 3            ( 0:0 )
Branky: Novotný O. 2x, Ištok
Rozhodčí:
Sestava : Soukup A., Lehejček J., Jirků, Kremlička, Chmel, Herna ( 65min Šatara M. ), Doskočil, Tesař K., Brýna, Novotný O., Ištok
Ve chladném a větrném počasí vstoupili naši hráči do zápasu s chutí. Výsledkem byla jasná převaha a vypracování gólových šancí, stav se však neměnil. Změna skóre proběhla až po přestávce kdy se hlavou po rychle padajícím centru trefil Ondra Novotný. Ten samý hráč zvyšoval i na 0:2, branka padla nekompromisní hlavičkou po centru z křidla. Konečnou podobu výsledku dal Honza Ištok krásnou a nechytatelnou střelou z vápna. Domácí se nedostali do větších šancí.

Neděle 14.9. 2008    -   6. kolo
   muži "B"   -   V. Chyška "B"     3 : 2         ( 1:1 )
Branky: 58min 70min Kozelek, 18min Smejkal Milan
Rozhodčí: Píšan                                bez karet                  30 diváků
Sestava : Soukup A., Lehejček J., Jirků, Kremlička, Vichr ( 64min Novotný O. ), Smejkal Milan, Šohaj, Kozelek, Brýna, Ištok ( 82min Šindelář ), Tesař K. ( 46min Šatara M. )
Za velice chladého a deštivého počasí se hrál dobrý zápas. Domácí hráči zahodili v prvním poločase několik vyložených šancí a pro to i poločas skončil nerozhodně. Do druhého poločasu došlo k několika změnám v rozestavení našich hráčů, kteří pak měli více ze hry a zaslouženě vedli o dvě branky. Hosté ke konci zápasu - 82min vstřelili kontaktní gól a naši hráči museli urputně bránit vítězství - povedlo se a tři body zůstaly doma.

5. kolo
  muži "B"   -   VOLNO

Neděle 31.8. 2008    -   4. kolo
  muži "B"   -   Obrataň "B"        2 : 2          ( 1:1 )
Branky: Chmel, Brýna D. (PK)
Rozhodčí: Brada                                ŽK: 1:0                        40 diváků
Sestava: Lehejček Jiří., Lehejček Jar., Jirků, Chmel (61min Vichr), smrčka M., Tesař K., Novák, Smejkal Marek, (52min Veselý.), Šohaj P., Kremlička ( 70min Novotný O. ), Brýna D., Šatara M., Šindelář

Oboustraně vyrovnaný zápas a to jak na množství brankových příéležitostí, tak i  herní  nasazení.

Neděle 24.8. 2008    -   3. kolo
  Mnich   -   muži "B"         4 : 2       ( 1:1 )
Branky: Chmel, Kremlička
Rozhodčí: Šefčík
První poločas byl herně vyrovnaný, hra však na špatném hřišti byla nevalná. Do druhého poločasu nastoupili mladí hráči v družstvu domácích a začali naše hráče přehrávat. To vyjádřili i střelecky. Naši hráči měli několik šancí, které však neproměnili.

Sobota 16.8. 2008     -    2. kolo
  muži "B"   -   Horní Cerekev "B"         5 : 0          ( 2:0)
Branky: 26min 42min Smejkal Marek, 48min 56min 74min Brýna David
Rozhodčí : Šefčík                                       ŽK: 0:0                            20 diváků
Sestava: Matula, Jirků, Novák, Lehejček Jar., Smrčka M., Tesař K., Vichr, Smejkal Marek ( 46min Doskočil), Šindelář ( 59min Šatara M.), Brýna D., Vlček ( 67min Novotný), Herna L.
Naše mužstvo nastoupil o k zápasu v optimální sestavě a hosté pouze v devíti hráčích ( současně hrálo A mužstvo Cerekve). Zápas se zcela odehrával v režii našich hráčů, kteří se na velmi podmočeném , ale kvalitním terénu lépe pohybovali. Bylo jen otázkou, kolik branek vstřelí. Hosté se na vážnějí atak domácího brankáře nedostali.

Sobota 9.8. 2008   -   1. kolo
  Žirov   -   muži "B"                  3 : 0          ( 1:0 )
Rozhodčí: Ryšánek
Naše mužstvo nepodalo optimální výkon. Výsledek je k výkonům obou mužstev neobjektivní, neboť domácí byli herně vyrovnáni našim, ale lépe se vypořádali se střelbou na branku. Naše mužstvo v podání A. Chmela zahodilo za stavu 1:0 pokutový kop.