II.  třída  OP   soutěžní ročník  2010 - 2011

Sobota 18. 06. 2011       -      26. kolo
  Žirovnice "B"   -   muži "A"       2 : 2           ( 0 : 1 )
Branky: 37 min Brýna David, 78 min Dedera Dušan (PK)
Rozhodčí: Faltýnek     ŽK: 1:2     ČK: 0:0     diváci: 50
Sestava: Novotný Filip, Kozelek Pepa, Ištok Honza, Burza Milan ml., Kopečný David, Šatara Vojta, Dedera Dušan, Brýna David, Soukup Aleš, Valeš Mirek, Doskočil Pavel

Sobota 11. 06. 2011       -      25. kolo
  muži "A"   -   Jiřice       1 : 0           ( 0 : 0 )
Branky: 67 min Valeš Mirek
Rozhodčí: Podoba Tomáš, Rys Jaroslav, Sacký Stanislav     ŽK: 4:2     ČK: 0:0     diváci: 40
Sestava: Novotný Filip, Háva Pavel, Ištok Honza, Burza Milan ml., Kopečný David, Šatara Vojta, Dedera Dušan, Brýna David, Smejkal Jirka, Dedera Tomáš (24 min Pavlíček Martin (86 min Soukup Aleš)), Valeš Mirek

Neděle 05. 06. 2011       -      24. kolo
  Obrataň "A"   -   muži "A"       2 : 0           ( 0 : 0 )
Branky:
Rozhodčí:      ŽK:      ČK: 0:0     diváci:
Sestava: Soukup Aleš, Neuber Petr, Ištok Honza, Lisý Ondra, Kozelek Pepa (39 min Doskočil Pavel), Burza Milan ml., Šatara Vojta, Dedera Dušan, Pavlíček Martin, Brýna David, Smrčka David

Sobota 28. 05. 2011       -      23. kolo
  muži "A"   -   Plačkov       4 : 0           ( 3 : 0 )
Branky: 3 x Dedera Tomáš, Smejkal Jirka (PK)
Rozhodčí: Machač Šimon, Nechvátal Tomáš, Klubal Milan     ŽK: 2:4     ČK: 1:0     diváci: 40
Sestava: Soukup Aleš, Háva Pavel, Svoboda Jakub, Zadák Petr (50 min Ištok Honza), Kozelek Pepa (69 min Vitků Libor), Burza Milan ml., Kopečný David, Šatara Vojta, Dedera Tomáš (72 min Doskočil Pavel), Smejkal Jirka, Pavlíček Martin, na střídačce ještě: Novotný Filip

Sobota 21. 05. 2011       -      22. kolo
  Vyskytná   -   muži "A"       2 : 1           ( 0 : 1 )
Branky: Dedera Tomáš
Rozhodčí:           ŽK:        diváci:
Sestava: Soukup Aleš, Zadák Petr, Kozelek Pepa, Burza Milan ml., Ištok Honza, Kopečný David, Šatara Vojta, Doskočil Pavel, Brýna David, Dedera Tomáš, Novotný Filip

Sobota 14. 05. 2011       -      21. kolo
  muži "A"   -   Nový Rychnov       2 : 6           ( 1 : 2 )
Branky: 10 min Smejkal Jirka, 61 min Brýna David
Rozhodčí: Gaupmann Petr, Rys Jaroslav, Kratochvíl Jan     ŽK: 2:2     ČK: 1:0     diváci: 60
Sestava: Novotný Filip, Doskočil Pavel (65 min Pavlíček Martin), Burza Milan ml. (46 min Březina Zdeněk), Ištok Honza (46 min Brýna David), Zadák Petr, Kopečný David, Šatara Vojta, Kozelek Pepa, Dedera Tomáš, Smejkal Jirka, Valeš Mirek

Sobota 07. 05. 2011       -      20. kolo
  Hořepník   -   muži "A"       2 : 3           ( 2 : 1 )
Branky: 2 x Kopečný David, Valeš Mirek
Sestava:

Sobota 30. 04. 2011       -      19. kolo
  muži "A"   -   Košetice "A"       1 : 6           ( 0 : 5 )
Branky: 76 min Šatara Vojta
Rozhodčí: Čepl David, Rys Jaroslav, Vejsada Miroslav           ŽK: 0:0        diváci: 30
Sestava: Soukup Aleš, Lehejček Jarda, Burza Milan ml., Kozelek Pepa, Valeš Mirek, Burza Milan st. (82 min Lehejček Jirka), Šatara Vojta, Ištok Honza, Doskočil Pavel (62 min Pavlíček Martin), Brýna David, Smejkal Jirka

Sobota 23. 04. 2011       -      18. kolo
  Horní Ves   -   muži "A"       2 : 1           ( 0 : 0 )
Branky: dedera Tomáš
Rozhodčí:          ŽK:        diváci:
Sestava:

Neděle 17. 04. 2011       -      17. kolo
  muži "A"   -   Maraton PE       0 : 3           ( 0 : 1 )
Branky:
Rozhodčí: Machač Šimon, Rys Jaroslav, Rys Josef          ŽK: 4:1        diváci: 50
Sestava: Soukup Aleš, Doskočil Pavel (69 min Smejkal Milan), Burza Milan ml., Svoboda Jakub, Zadák Petr (45 min Ištok Honza), Kopečný David, Dedera Dušan, Kozelek Pepa, Dedera Tomáš, Smejkal Jirka, Valeš Mirek (31 min Šatara Vojta)

Sobota 09. 04. 2011       -      16. kolo
  muži "A"   -   Žirov "A"       2 : 2
Branky: 11 min a 42 min Dedera Dušan
Rozhodčí: Řezníček Luděk, Rys Jaroslav, Jonáš Lubomír          ŽK: 3:0        diváci: 50
Sestava: Soukup Aleš, Doskočil Pavel, Burza Milan ml., Burza Milan st. (59 min Zadák Zdeněk), Pavlíček Martin ( 73 min Neuber Petr), Kopečný David, Dedera Dušan, Kozelek Pepa, Dedera Tomáš, Zadák Petr, Šatara Vojta

Neděle 03. 04. 2011       -      15. kolo
  Božejov   -   muži "A"       4 : 4           ( 2 : 2 )
Branky: 2 x Kopečný David, Dedera Tomáš, Zadák Petr
Rozhodčí:          ŽK:         diváci:
Sestava: Soukup Aleš, Zadák Zdenda, Kozelek Pepa, Doskočil Pavel (78 min Neuder Petr), Burza Milan ml., Ištok Honza (63 min Pavlíček Martin), Kopečný David, Dedera Dušan, Zadák Petr, Dedera Tomáš, Valeš Mirek, Dedera Dušan

Sobota 06. 11. 2010       -      14. kolo
  muži "A"   -   Červená Řečice       5 : 2           ( 3 : 0 )
Branky: 21 a 26 min Smejkal Jirka, 45 a 82 min Dedera Tomáš, 76 min Dedera Dušan
Rozhodčí: Hrkal Václav          ŽK: 2:1         diváci: 50
Sestava: Novotný Filip, Šatara Vojta, Zadák Petr (73 min Pavlíček Martin), Ištok Honza, Tesař Michal, Kopečný David, Dedera Dušan, Kozelek Pepa, Dedera Tomáš, Smejkal Jirka, Valeš Mirek (85 min Plíhal Jakub), na střídačce ještě: Pán Petr

Počátky začaly velmi dobře a v první desetiminutovce si vytvořily hned dvě tutovky, ty ale neproměnily. Do poločasu však domácí přidali tři branky, přičemž poslední vstřelil Tomáš Dedera těsně před odchodem do kabin. Po změně stran se hosté zlepšili, hra se vyrovnala, přesto domácí zisk všech bodů s přehledem uhlídali.

Sobota 30. 10. 2010       -      13. kolo
  muži "A"   -   Žirovnice "B"       4 : 1           ( 2 : 1 )
Branky: 16 a 32 min Smejkal Jirka, 65 min Dedera Dušan, 83 min Kopečný David
Rozhodčí: Gaupmann          ŽK: 3:2         diváci: 60
Sestava: Novotný Filip, Šatara Vojta, Zadák Petr (67 min Ištok honza), Tesař Michal, Fujerik Martin, Kopečný David, Dedera Dušan, Kozelek epa, Dedera Tomáš (85 min Petrů Martin), Smejkal Jirka, Valeš Mirek

Žirovničtí jeli do Počátek pro tři body, což dali najevo už úvodní sestavou. Do poločasu se ale domácí ujali vedení dvěma střelami Smejkala, na které hosté odpověděli pouze korekcí Makovičky. Po změně stran se čekal především tlak hostí, domácí však trpělivou hrou přidal ještě dvě branky a zaslouženě získali plný bodový zisk ze sousedského derby.

Sobota 23. 10. 2010       -      12. kolo
  Jiřice   -   muži "A"       2 : 2           ( 2 : 0 )
Branky: Dedera Tomáš, Kopečný David
Rozhodčí:
Sestava:

Sobota 16. 10. 2010       -      11. kolo
  muži "A"   -   Obrataň       0 : 3           ( 0 : 1 )
Branky:
Rozhodčí: Jirsa Lukáš     ŽK: 2:1     ČK: 1:0 ( 81 min Valeš Mirek)    diváci: 50
SestavaNovotný Filip, Šatara Vojta, Zadák Petr (64 min Doskočil Pavel), Ištok Honza, Valeš Mirek, Kopečný David, Petrů Martin, Plíhal Jakub (32 min Burza Milan st.), Dedera Tomáš, Smejkal Jirka, Tesař Michal, na střídačce ještě Pán Petr

V sobotu jsme odehráli zápas s posledním celkem tabulky Obrataní. Před utkáním jsme si mysleli, že soupeře rozneseme na prach, ale opak byl pravdou. Jednou z příčin proč se tak nestalo byla absence tří zkušených opor Spartaku. Tudíž se sestava musela postavit z toho co bylo. Obrataň začala velkým tlakem což se jí vyplatilo v 18 minutě, kdy vstřelila branku. Bušení soupeře bylo větší a větší rozhodli jsme se nejprve malinko zamíchat sestavou a posléze vystřídat Kubu Plíhala za, kterého šel na plac Milan Burza st. Chvilku po střídání přišla naše chvilka ve vápně byl faulován Tomáš Dedera a na značku pokutového kopu si míč postavil Jirka Smejkal bohužel když se nedaří tak se nedaří. Do kabin jsme tedy šli za příznivého výsledku 0:1 a mohli jsme být za něj rádi. Do druhého poločasu jsme vstoupili stejným stylem jako jsme odehráli prvních 45. minut. Což potvrdil Míra Valeš, který fauloval ve vápně hráče soupeře. Obrataň byla při penaltě neomylná. V 68 minutě jsme dostali gól na 0:3 a byl respektivě konec. Poněvadž s tímhle výkonem co jsme předváděli jsme v životě nemohli dát tři góly. Devět minut před konce jak řek Míra Valeš si neuvědomil, že má žlutou kartu a sebral Obratanského hráče a po dvou žlutých šel do sprch. Konec zápasu si soupeř uhlídal náskok a zaslouženě zvítězil. Příští zápas vyrážíme na půdu Jiřic do sestavy by se měl vrátit hráči, kteří byli dnes mimo tak budeme doufat že se podaří urvat nějaký ten bod. Jinak bych chtěl poděkovat Milanovi Burzovi st., že to za Pepu takhle na rychlo vzal a šel si kopnout s náma.

Jarda Herna

Sobota 09. 10. 2010       -      10. kolo
  Plačkov   -   muži "A"       4 : 4           ( 3 : 1 )
Branky: 23, 49, 57 a 60 min (třetí z PK) Smejkal Jirka
Rozhodčí: Večeřa     ČK: 0:1 (75 min Dedera Dušan)     ŽK: 2:6     diváci: 70
Sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Šatara Vojta, Zadák Petr (88 min Doskočil Pavel), Fujerik Martin, Kopečný David, Dedera Dušan, Dedera Tomáš, Kozelek Pepa, Smejkal Jirka, Petrů Martin

V sobotu jsme jeli do Plačkova ve složení: v brance Novotný, obrana: M. Tesař, Kozelek, Fujerik, V. Šatara, záloha: Petrů, Kopečný, D. Dedera, P. Zadák (89. Doskočil), útok: T. Dedera, J. Smejkal. Jeli jsme sem nabuzený z minulého zápasu pro 3 body. Začátek, ale tak nevypadal již v 18 minutě jsme prohrávali 2:0, ale kluci si nenechali nic líbit a v 23 minutě snižoval na 2:1 York. Do poločasu jsme dostali ještě jeden gól a za stavu 3:1 jsme šli do šaten jak zmoklý slepice. Do druhého poločasu vyšli úplně jiný Počátky chtěly hrát, bojovaly a makaly což se začalo vyplácet v 49 minutě dal York a následně v 57 minutě zařídil Tomáš Dedara penaltu a náš střelec tak navršil hattrick a v 60 minutě dal svůj 4 gól. Vedli jsme 4:3 zápas docela pod kontrolou. Ale přišel faul od Dušana Dedery, který měl již jednu žlutou za keci a šel se v 75 minutě sprchovat. Do 80 minutě jsme se jakš takš drželi, ale pak začal nátlak Plačkova těsně před koncem vyhlavičkoval z prázdné brány Šaty. Všichni si už mysleli, že 3 bodáry odvezem domu, ale ejhle 92 minuta poslední roh a konec. Jedenáct Plačkovských v našem vápně a míč spadl za záda Filipa. Co k tomu říct? Smůla a ........ Nezbývá nám nic jiného než doufat v příštím zápase proti Obratani v plný počet bodů.

Jarda Herna

Sobota 02. 10. 2010       -      9. kolo
  muži "A"   -   Vyskytná       7 : 0           ( 5 : 0 )
Branky: 11, 27 a 60 min Smejkal Jirka, 18 a 88 min Dedera Tomáš, 38 min Šatara Vojta, 43 min Fujerik Martin
Rozhodčí: Klein Dušan          ŽK: 1:1          diváci: 50
SestavaNovotný Filip, Plíhal Jakub (87 min Háva Lukáš), Fujerik Martin, Kozelek Pepa, Tesař Michal, Kopečný David, Petrů Martin (57 min Ištok Honza), Dedera Dušan, Šatara Vojta (71 min Zadák Petr), Smejkal Jirka, Dedera Tomáš

Sobota 25. 9. 2010       -      8. kolo
  Nový Rychnov   -   muži "A"       8 : 1           ( 5 : 1 )
Branky: 27 min Kopečný David
Rozhodčí: Gaupmann          ŽK: 4:1          diváci: 40
SestavaNovotný Filip, Plíhal Jakub, Dedera Dušan, Kopečný David, Burza Milan ml., Ištok Honza, Zadák Petr, Petrů Martin, Tesař Michal, Šatara Vojta (73 min Kozelek Pepa), Smejkal Jirka

V sobotu jsme sehráli nebo spíš odchodili zápas v Novém Rychnově. Jak tento zápas zhodnotit? Má to vůbec cenu? Ono se těžko hraje se sedmi hráči ve věku 19-21 let, který by se měli rozkopávat v juniorce, ale bohužel nejsou lidi. Musíme hrát s tím co je a doufat, že ti kluci u toho vydrží a za 2-3 roky to bude výbornej tým. No prohráli jsme tedy 8:1. Domácí dávali 2 góly z jasných penalt, kdy v 7 minutě fauloval Zady a 36 Tesák. Do Kabiny jsme šli za stavu 5:1, když naší čestnou trefu v 43 minutě zařídil z krásně kopnutého rohu od Ištyho hlavou David Kopečný. Po poločase jsme pokračovali v tempu jako předtím a Rychnov přidal 3 branky a dal tak podobu výsledku 8:1. Příští zápas narazíme doma na tým z Výskytné. Nic jinýho než výhru neberem. Na závěr bych chtěl pogratulovat našim malým špuntíkům z přípravky k výhře 36:1 nad Kamenicí a doufám, že se tam nějaký ten střelec pro A tým za pár let najde.

Jarda Herna

Sobota 18. 9. 2010       -      7. kolo
  muži "A"   -   Hořepník       1 : 1           ( 1 : 1 )
SestavaNovotný Filip, Plíhal Jakub, Tesař Michal, Šatara Vojta, Kopečný David, Ištok Honza, Dedera Dušan, Pavlíček Martin (46 min Pavlíček Martin), Zadák Petr (89 min Pán Petr), Petrů Martin (70 min Doskočil Pavel), Smejkal Jirka

Sobota 11. 9. 2010       -      6. kolo
  Košetice "A"   -   muži "A"       5 : 3           ( 4 : 1 )
Branky: 44 min Dedera Dušan, 52 min Kopečný David, 73 min Smejkal Jirka
Rozhodčí: Pech          ČK: 0:1          ŽK: 0:1          diváci: 60
SestavaNovotný Filip, Pán Petr, Kozelek Pepa (77 min Burza Milan st.), Fujerik Martin, Tesař Michal, Kopečný David, Ištok Honza, Dedera Dušan, Šatara Vojta, Burza Milan ml., Smejkal Jirka

V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání na horké a nové půdě vedoucích Košetic. První poločas se z naší strany nevyvíjel vůbec dobře Košetice hráli výbornou hru, která našim klukům moc neseděla. A ještě nám to vůbec neulehčil Martin Fujeriků, který dostal v 15 minutě červenou kartu za hodně sprostý faul, který ale vyprovokoval rozhodčí výsměchem na naší stranu. Do kabin jsme šli za stavu 1:4 pro Košetice když Dušan Dederů po krásné přihravce od Yorka dával ve 44 minutě gol. To bylo asi tak jediný hezký co bylo v prvním poločase. O poločase byl v kabině tajfun jako vždy, když klucí odkejvou co maj dělat, ale dělaj opak. Vzali si to k srdci a druhý poločas byl o poznání lepší i když Košetice nás přehrávali nastřelili plno tyček, ale na klukách bylo vidět že už se jim malinko chce. To potvrdil v 52 minutě Kopeček, když po yorkově standartce dorážel do sítě. V 59 minutě se nám zranil Kozel a museli jsme hrát o 9 poněvadž v téhle době jsou taneční a cesty pryč tudíž jsme museli čekat na mínu než přijede. Celá hra se musela přeskupit york jako pravý vůdce si stoupnul na stopera a zkušeně dirigoval hru. V 73 minutě si náš nový stoper vyšel na půlku a překonal nádhernou střelou brankáře a dal tak konečnou podobu výsledku 3:5. Příští kolo hrajem doma s druhým Hořepníkem a doufám, že se nás opět nesejde jen 11. I když to bude velmi těžké bez stoperů ale věřím, že kozel si veme příklad z Mitase a něco vymyslí.

Jarda Herna

Sobota 4. 9. 2010       -      5. kolo
  muži "A"   -   Horní Ves       6 : 0           ( 3 : 0 )
Branky: 6, 22 a 79 min Smejkal Jirka, 11 min Dedera Tomáš, 55 min Dedera Dušan, 73 min Petrů Martin
Rozhodčí:
Sestava: Novotný, Plíhal (72. Pán), Kozelek, Valeš, M. Tesař, Kopečný, D. Dedera, Ištok, Petrů, J. Smajkal, T. Dedera (61. P. Zadák), chyběli: Fujerik, Háva, Burza a Šatara V.

V sobotu jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem z Horní Vsi, který před zápasem okukoval poslední příčku a k tomu přijel jen v jedenácti. Ves se snažila hrát ofsajd systém, který jí na našem velké pažitu a díky Jardovi Rysovi nevycházel. Po jasném a zaslouženém vedení v poločase 3:0 kdy branky v 6 a 22 minutě střílel J. Smejkal a v 11 minutě T. Dedera, jsme do druhého poločasu nastoupili ve volnějším tempu, ale v 55 minutě už bylo rozhodnuto kdy branku vstřelil D. Dedera o 6 minut později jsme vystřídali T. Dederu a šel místo něj P. Zadák. Tudíš jsme museli malinko přeskupit řady což se vyplatilo, když v 73 minutě vstřelil M. Petrů gól na 5:0 a tečku udělal v zápase v 79 minutě J. Smejkal, který zvýšil na konečných 6:0. Hra od kluků byla docela pohledná. Uvidíme jak to bude vypadat příští týden ve vedoucích Košeticích.

Jarda Herna

Neděle 29. 8. 2010       -      4. kolo
  Maraton Pelhřimov   -   muži "A"       4 : 1           ( 2 : 0 )
Branky: Smejkal Jirka
Rozhodčí:
SestavaNovotný Filip, Valeš Mirek, Burza Milan ml., Fujerik Martin, Kozelek Pepa, Kopečný David, Dedera Dušan, Šatara Vojta, Ištok Honza, Dedera Tomáš, Smejkal Jirka, na střídačce: Tesař Michal, Petrů Martin, Zadák Petr

V neděli jsme sehráli své čtvrté utkaní na umělé trávě v Pelhřimově s místním celkem Maraton. Co k tomu říci poprvé jsme se sešli v plné sestavě a jak píši ve Vysočině, že Maraton byl lepším celkem bych tvrdil opak a myslím , že by mi to potvrdili i sami hráči Maratonu. My hráli oni dávali góly. Za zmínku stojí říci, že se proti nám kopali 2 penalty, které obě byli odpískané správně první Maraton proměnil a při druhé trefil též hráč tyč. Ještě malá výtka k rozhodčímu bylo vidět že v Pelhřimově je pouť a pivo točej na každým rohu. Jedinou naší branku vstřelil v 86 minutě Jirka Smejkalů a uzavřel tak skoré na 1:4 z našeho pohledu. Co víc dodat doufám, že se příštímkole sejdeme opět v plné sestavě a kluci si ještě víc hrábnou na dno a ty body už konečně dokopem.

Jarda Herna

Neděle 22. 8. 2010       -      3. kolo
  Žirov "A"   -   muži "A"       5 : 2           ( 1 : 0 )
Branky: 73 min Dedera Tomáš, 87 min Smejkal Jirka
Rozhodčí: Kubík          ŽK: 2:1          diváci: 30
SestavaNovotný Filip, Smrčka, Burza Milan ml., Ištok Honza, Fujerik Martin, Kopečný David (74 min Háva Lukáš), Doskočil Pavel (59min Plíhal Jakub), Kozelek Pepa, Dedera Tomáš, Smejkal Jirka, Šatara Vojta

Sobota 14. 8. 2010       -      2. kolo
  muži "A"   -   Božejov       3 : 0           ( 1 : 0 )
Branky: 23, 78 a 88 min Smejkal Jirka
Rozhodčí: Machač          ŽK: 5:0          diváci: 50
SestavaNovotný Filip, Šatara Vojta, Kozelek Pepa, Fujerik Martin, Burza Milan ml., Kopečný David, Petrů Martin (65 min Plíhal Jakub), Soukup Petr, Tesař Michal, Dedera Tomáš (46 min Háva Lukáš), Smejkal Jirka

Včera jsme odehráli druhé mistrovské utkaní s týmem z Božejova. Naše hra byla o poznání lepší než v Červené Řečici bylo vidět, že kluci se konečně hecli a asi pochopili, že alkohol a běhat 90 minut po trávě nejde do sebe. Za což jim děkuji. Všechny tři góly vsítil York. První naše střídání přišlo ve 46 minutě kdy šel dolu Tomáš Dedera kvůli rozseknuté hlavě a nahradil ho Háva. A v 65 minutě také kvůli zranění odešel z hřiště Petrů a nahradil ho Plíhal.

Jarda Herna

Neděle 8. 8. 2010       -      1. kolo
  Červená Řečice   -   muži "A"       4 : 2           ( 1 : 1 )
Branky: 26 min Smejkal Jirka (PK), 85 min Smejkal Jirka
Rozhodčí:                                         ČK: 0:1
SestavaNovotný Filip, Háva Lukáš, Kozelek Pepa, Valeš Míra (75 min Doskočil Pavel), Burza Milan ml., Zadák Petr (45 min Petrů Martin), Dedera Dušan, Šatara Vojta, Ištok Honza (45 min Tesař Michal), Smejkal Jirka, Dedera Tomáš

Odehráli jsme první Mistrovské utkaní s mančaftem z Červené Řečice. Asi jediný tým, který přivítal sobotní déšť, poněvadž zde je vždy půda tvrdá jak beton. Na zápas pár jedinců odjíždělo opravdu ve veselé náladě ze sobotní noci za což je Pepík po zápase pořádně sjel. Prohra 4:2 (1:1) si myslím, že byla zasloužená a doufám, že si ty dotyčný uvědomí, že dvě nádherný hřiště tu nejsou jen na koukání a začnou přistupovat k fotbalu s jiným pohledem. Oba góly vstřelil Jiří Smejkal ve 26 minutě z penalty a 85 minutě. Ještě za zmínění stojí červená karta v 19 minutě Dušana Dedery za urážení rozhodčího po neodpískané penaltě.