NEVYDAŘENÝ POČÁTECKÝ VÍKEND

Muži doma prohráli s Maratonem, dorostenci s Rozsochatcem. Starší žáci prohráli v Pacově, mladší tam bodovali. Mladší přípravka prohrála s rivalem ze Žirovnice a zápas starší přípravky byl přeložen.

Muži – Maraton PE 0:3 (0:1), rozhodčí: Chvála, ŽK: 2:1, diváci 50, sestava: A. Soukup, Neuber, F. Novotný (72. M. Šatara), P. Zadák, M. Pavlíček, Švarc, Blažek, Vlček, Pokorný, V. Šatara, Valeš.

Domácí nezačali špatně, ale už v 18. minutě jim srazil sebevědomí Prchal. Ten po hodině hry přidal druhou branku Maratonu a uhasil tak veškeré naděje Počátek na bodový zisk. V závěrečné čtvrthodině se ještě prosadil stoper Kocián a zpečetil vítězství hostů. (deník)

Dorost - Rozsochatec 1:4 (1:1), branky: 29 min Cajz, rozhodčí: Kopřiva, diváci 24, sestava: Novotný, Makovička (86. Dolák), Brada, Rušil M., Drechsler, Kořínek M., Pavlíček T. (86. Malý P.), Měkuta, Hanzálek V., Malý L. (46. Hadrava), Cajz (77. Tomšů).

Pacov - St. žáci 2:0 (1:0).

Pacov - Ml. žáci 1:3 (1:1), branky: 2 x Hřebecký M., Vrábel.

Ml. přípravka – Žirovnice 1:8 (1:4), branky: Vichr, rozhodčí: Král Petr, sestava: Šimánek, Vichr, Kříž, Kozelek, Semotán, Bureš, Schejbal, Janů, Filla.