TJ SPARTAK POČÁTKY ODDÍL KOPANÉ POŘÁDÁ NÁBOR POJĎTE S NÁMI HRÁT FOTBAL

Hledáme kluky a holky především pro doplnění našich žákovských a přípravkových týmů, ale také ty nejmladší začínající sportovce. Uvítáme však všechny kluky a holky, kteří mají chuť sportovat a třeba i hrát fotbal v Počátkách. V začátcích je ovšem nejdůležitější chuť sportovat s ostatními kamarády.

Nabízíme:

• pravidelné organizované sportovní vyžití dětí ve volném čase,
  • kvalitní tréninkové zázemí,
  • kvalifikované trenéry,
  • sportovní trénink zaměřený na všeobecný tělesný rozvoj se specializací na fotbal,
  • dvě travnatá hřiště s kompletním zázemím,
  • stanete se součástí klubu, který každoročně pořádá druhý nejstarší turnaj v ČR „Křišťálový pohár“.

Zájemci o nezávazný vstup (vyzkoušení) do mládežnických družstev Spartaku mohou přijít přímo na trénink příslušného družstva, kde budou kontaktovat příslušného trenéra, který zodpoví jakékoli dotazy.

Tréninky ve sportovní hale:

mladší přípravka - pondělí od 16:00 hodin, čtvrtek od 15:30 hodin. trenér Milan Burza

starší přípravka - pondělí od 17:30 hodin, čtvrtek od17:00 hodin, trenér Antonín Karas

mladší + starší žáci – úterý od 17:00 hodin, pátek od 15:30 hodin, trenér Libor Semotán

bližší informace: předseda oddílu Petr Král, tel.: 725 936 942

Těšíme se na Vás!!!