Výsledek turnaje v Horní Cerekvi

V sobotu 3.8.2013 odehráli muži turnaj v Horní Cerekvi a radovali se z prvenství

Kvalifikace
H. CEREKEV – H. VES 5:3
Úmornému vedru odpovídalo i tempo hry. Hráči Horní Vsi se ujali vedení, ale favorit třemi brankami skóre otočil. Potom však polevil v koncentraci a o vedení znovu přišel. Teprve další dvě branky domácích daly výsledku jasnější podobu.
Góly: Růžek, Serbus, Duba, Zelenka, Loukota – Fous, Rataj, Průcha (PK). Poločas: 3:2.

N. RYCHNOV – POČÁTKY 1:2
Tým Počátek hrál v první půli důraznější, bojovnější fotbal, který mu zajistil dvoubrankové vedení. Po změně stran byl aktivnější Nový Rychnov, ale korigující trefa Kratochvíla na finále nestačila.
Góly: O. Kratochvíl – Valeš, Kopečný. Poločas: 0:2.

O 3. místo
N. RYCHNOV – H. VES 4:0
V souboji o třetí místo nebyl dlouho rozdíl čtyř tříd znát. Pak si vzal hlavní slovo Ehl a hattrickem rozhodl.
Góly: Ehl 3, Mugrauer. Poločas: 2:0.

Finále
H. CEREKEV – POČÁTKY 2:2, penalty: 1:2
Finále se lépe vyvíjelo pro domácí, kteří s vedením 2:0 v zádech v klidu mířili ke konečnému triumfu. Proti byl v úplném závěru utkání Smejkal a dvěma zásahy dovedl Počátky až k úspěšnému penaltovému rozstřelu. Rozhodující penaltu zařídil Valeš.
Góly: Zelenka, J. Chadim – Smejkal 2. Poločas: 1:0.Poděkování patří těmto hráčům - Novotný Filip, Soukuk Aleš, Pokorný Roman, Neuber Petr, Smejkal Jiří, Zadák Petr, Švarc David, Kopečný David, Blažek David, Lisý Ondřej, Valeš Miroslav, Pavlíček Martin, Pavlíček Tomáš, Novotný Tomáš, trenér: Kocourek Ladislav, vedoucí: Herna Jaroslav

 Naši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist