VÝSLEDKY ZE SLUNNÉHO VÍKENDU

Muži prohráli smolně doma s Plačkovem. Dorostenci přivezli body z Luk nad Jihlavou. Starší žáci prohráli v Kamenici nad Lipou, mladší tam zvítězili.

Muži - Plačkov 1:2 (0:1), branky: 53 min Radim Měkuta, rozhodčí: Večeřa, ŽK: 5:3, diváci 40, sestava: F. Novotný, P. Neuber, V. Šatara, P. Zadák, M. Pavlíček, D. Kopečný, D. Blažek, T. Vlček, R. Měkuta, J. Smejkal, D. Švarc.

Hosté se ujali vedení z přímého kopu pěknou střelou Ehrlicha. Počátky se dočkaly vyrovnání po změně stran, na konci akce byl Měkuta. Domácí pokračovali ve zlepšené hře, ale body jim to nepřineslo. Čtvrthodiny před koncem vypadl Novotnému míč z rukou a do branky ho poslal druhým zásahem Ehrlich. (deník)

 

Luka nad Jihlavou - Dorost 1:2.

 

Kamenice nad Lipou - St. žáci 2:0.

 

Kamenice nad Lipou - Ml. žáci 1:2.Naši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist