Ročník 2012 - 2013

11.08.2012   Jiřice - muži   5 : 0          ( 1:0 )                                                                                                                           sestava: Soukup Aleš, Tesař Michal, Kozelek Pepa, Neuber Petr, Šatara Vojta, Macháček Jirka, Vávra Pepa, Lisý Ondra, Šatara Milan, Dedera Tomáš, Valeš Míra
18.08.2012   muži - Obrataň   2 : 2     ( 0:2 ) Branky:  51 min Dedera Tomáš (PK), 72 min Kopečný David  ČK: 1:0 (62 min Dedera Dušan), ŽK: 3:1, Diváci: 50, rozhodčí: Tousek Martin, Přibyl Václav, Šefčík  Jiří                                                      sestava: Filip Novotný, Vojta Šatara, Míra Valeš (23 min Honza Ištok), Dušan Dedera, Petr Neuber (33 min Pepa Kozelek), Michal Tesař, David Brýna, Pepa Vávra, David Kopečný (K), Tomáš Dedera, OndraLisý                                                               Druhý zápas nové sezóny začal katastroficky, po našich chybách se hosté ujali vedení 0:2 a do kabin jsme šli se svěšenou hlavou a zaslouženě prohrávali. V druhé půlce se naše hra vyrovnávala a my se dostávali i do šancí. Z penalty se nejprve prosadil Tomáš Dedera. Poté padla po šarvátce na každé straně červená karta a nám hra v desíti seděla více a z jedné akce se prosadil David Kopečný a upravil tak na konečných 2:2. Musíme podotknout, že zápas byl poznamenán hned triem rozhodčích, především hlavní z nich moc nezazářil. Hlavně výkonem z druhé půlky se dá říci, že remíza je spravedlivá. V dalším kole zavítáme v neděli na půdu Božejova.                                                                                                        26.08.2012   Božejov - muži  6 : 2         ( 4:1 )     branky: Dedera Tomáš (PK), Kopečný David                                      sestava: Novotný Filip, Šatara Vojta, Tesař Michal, Brýna David (Macháček Jirka), Plášil Lukáš, Neuber Petr, Kopečný David, Dedera Tomáš, Vávra Pepa (Lisý Tomáš), Ištok Honza (Šatara Milan), Ondra Lisý
I další zápas této sezóny začal katastroficky, po chybách jsme prohrávali hned v úvodu utkání. Domácí hráli v klidu a jen v první půli nastříleli 4 branky, za nás se trefil z penalty Tomáš Dedera. Druhá půlka se vyvíjela podobným scénářem a domácí si hlídali pohodlný náskok až do konce. Za nás se ještě po důrazné akci prosadil David Kopečný. Můžeme říci, že tohle je nejhorší vstup do sezóny a všichni hráči mají nad čím přemýšlet
01.09.2012  muži - Červená Řečice  4 : 2        ( 1:0 ) branky: 60 a 85 min Smejkal Jirka, 22 min Dedera Tomáš, 73 min Kopečný David, rozhodčí: Přibyl Václav, ŽK: 6:2, ČK: 1:0 (80 min Neuber Petr), diváci: 20                                                  sestava: Novotný Filip, Šatara Vojta, Neuber Petr, Tesař Michal, Plášil Lukáš, Brýna David, Ištok Honza (88 min Macháček Jirka), Kopečný David, Šatara Milan, Smejkal Jirka, Dedera Tomáš, na střídačce ještě Soukup Aleš                                      Další domácí zápas pod vedením nového trenéra začal v dobrém tempu, hra se přelévala ze strany na stranu a my jsme měli menší převahu, to se projevilo, když se nám podařilo po krásné akci vstřelit první branku, prosadil se Tomáš Dedera. Koncem první půle nás soupeř začal trochu přehrávat, ale do přestávky už se nic zásadního nestalo. Druhou půli začal soupeř tlačit, ale nám se podařilo vstřelit Jirkou Smejkalem druhou branku. Naše radost trvala pouze 2 minuty, soupeř korigoval na 2:1. O naší další branku se postaral David Kopečný, avšak soupeř v zápětí opět korigoval. Konečnou podobu dal výsledku svou druhou brankou Jirka Smejkal a upravil na konečných 4:2. Toto byl první zápas, kdy jsme bojovali a tím jsme dokázali získat plný počet bodů.                                                                                                                                                                         08.09.2012  Ustrašín - muži   4 : 0          ( 2:0 ) rozhodčí: Kopecký, ŽK: 1:3, diváci: 30                                                sestava: Novotný Filip, Šatara Vojta, Tesař Michal, Plášil Lukáš, Brýna David, Macháček Jirka, Kopečný David, Šatara Milan, Lisý Tomáš, Smejkal Jirka, Dedera Tomáš                                                                                                             K dalšímu utkání jsme cestovali do Ústrašína, odjížděla velmi slepená sestava, pouze s jedenácti hráči. Domácí nás přehrávali po celou dobu utkání, do poločasu vstřelili dvě branky a až v závěru utkání jsme se mohli prosadit my, ale z penalty se nám to nepovedlo a z dalších šancí rovněž ne, takže body zůstávají zaslouženě v Ústrašně
15.09.2012  Žirovnice B - muži   4 : 2           ( 1:0 )    branky: 70 min  Brýna David, 81 min Ištok Honza, rozhodčí: Chvála Marek, ŽK: 4:4, diváci: 60                                                                                                                                             sestava: Novotný Filip, Dedera Dušan (22 min Macháček Jirka), Tesař Michal, Neuber Petr, Brýna David, Lisý Ondra, Kopečný David, Šatara Milan (46 Valeš Míra), Ištok Honza, Lysý Tomáš, Dedera Tomáš                                                          V sobotu jsme se opět střetli s tradičním rivalem a to s rezervou Slavoje. Zápas začal jasnou převahou domácích a už v 9 min vedli 1:0. Poté se Slavoji nepodařilo proměnit hned dvě penalty a další šance, poločas tak končil výsledkem 1:0. V druhé půlce domácí vstřelili další dvě branky. Nám se podařilo korigovat Davidem Brýnou a v zápětí se prosadil ještě Honza Ištok a rázem to bylo o jednu branku. Domácí však žádné drama nepovolili a rozhodli čtvrtou trefou, dali tak utkání konečnou podobu 4:0. Naše sestava nebyla opět ideální, ale všichni hráči aspoň bojovali a snažili se, to však na bodové zisky nestačí. V sobotu k nám zavítá soupeř ze Senožat, tak doufejme, že se nám povede bodovat.                                                                                                 22.09.2012  muži - Senožaty     2 : 1     ( 1:0 )       branky: 30 min Valeš Míra, 82 min Měkuta Radim, rozhodčí: Chvála Michal, ŽK: 2:1, diváci: 30                                                                                                                                       sestava: Novotný Filip, Plášil Lukáš, Tesař Michal, Neuber Petr, Brýna David, Lisý Ondra, Kopečný David, Ištok Honza (46 min Hanzálek Jirka), Pavlíček Martin, Valeš Míra (46 min Měkuta Radim), Dedera Tomáš, na střídačce ještě připraveni: Macháček Jirka, Lysý Tomáš, Brož Michal, Švarc David, Šatara Milan                                                                                  V sobotu jsme přivítali doma celek Senožat. Zápas začal naší převahou, vytvořili jsme si spoustu šancí, ale branku nevstřelili. Až ve 30 minutě se prosadil Míra Valeš. Do konce poločasu pokračovalo neproměňování šancí. V druhé půlce se vyvíjela hra obdobně. Naše zahazování šancí bylo potrestáno, hosté srovnali z penalty na 1:1 a rázem nastalo drama. Hru jsem však i dále ovládali, jen ta branka ne a ne padnout, naštěstí v 82 minutě Radim Měkuta dorážel a upravil tak na 2:1 a potvrdil naši převahu.                                                                                                                                                                                    29.09.2012      Kamenice B - muži         1 : 2       ( 0:2 )         branky: 6 min Dedera Tomáš, 40 min Kopečný David, rozhodčí: Šenigl Jiří, ŽK: 2:0, diváci: 80                                                                                                                                sestava: Novotný Filip, Plášil Lukáš (Šatara Milan), Ištok Honza, Soukup Aleš, Brýna David (Šatara Vojta), Tesař Michal, Lisý Ondra, Kopečný David, Macháček Jirka, Dedera Tomáš (Valeš Míra), Smejkal Jirka                                                    V sobotu jsme odjížděli k zápasu do Kamenice nad Lipou, odjíždělo 14 hráčů. Zápas začal naší převahou a už v 6 minutě se umístěnou střelou prosadil Tomáš Dedera. Koncem poločasu upravoval David Kopečný tvrdou střelou na 0:2. V druhé půlce se domácí zlepšili a hra se vyrovnala, avšak stačili pouze snížit na 1:2. My si tak odvážíme z Kamenice všechny tři body. Tento zápas měl vanu na kráse, když se postupně zranili David Brýna, Lukáš Plášil a Tomáš Dedera, tak doufejme, že budou všichni brzo zdrávi a opět se připojí k hrajícím spoluhráčům.                                                                                                                                       06.10.2012  muži - Plačkov      1 : 3      ( 0:2 )      branky: 85 min Tesař Michal, rozhodčí: Faltýnek, ŽK: 2:0, diváci:50                                                                                                                                                                                                    sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Neuber Petr, Ištok Honza (46 min Hanzálek Jirka), Lisý Ondra (65 Lysý Tomáš), Kopečný David, Macháček Jirka, Vávra Pepa, Pavlíček Martin, Valeš Míra (83 min Šatara Milan), Dedera Tomáš                   V sobotu jsme se střetli na domácím trávníku s Plačkovem. Nastoupili jsme v dost oslabené sestavě a to se projevilo hned od začátku zápasu, tím, že hosté byli lepším týmem na hřišti. Už v 10 minutě se hosté ujali vedení po přímém kopu, do poločasu přidal Plačkov ještě druhou branku. Po přestávce se hra vyrovnávala, ale prosadil se opět soupeř z Plačkova. Náš čestný úspěch zařídil v 85 minutě Tesař Michal                                                                                                                                                                                                                                        14.10.2012    Maraton PE - muži     11 : 0        (7:0)     rozhodčí: Michal Chvála, bez karet, diváci: 30                               sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Pokorný Roman, Neuber Petr, Ištok Honza (65 min Šatara Milan), Hanzálek Jirka, Lysý Tomáš, Vávra Pepa, Valeš Míra, Brýna David, Dedera Tomáš.                                                                                          V neděli jsme odjížděli do Pelhřimova na Maraton. Vzhledem k velké absenci důležitých hráčů bylo jasné, že slibný výsledek zřejmě nepřivezeme, ale nikdo nepočítal s tím, co nás opravdu čekalo. Domácí Maraton zcela ovládl zápas, dopřáli jsme mu dost prostoru a času pro kombinaci a rozehrávku. Už po půl hodině to bylo 5:0 a bylo po zápase                                                                                                                                  20.10.2012  muži - Žirov      2 : 2      (2:1)       branky: 26 min Tesař Michal, 40 min Kopečný David, rozhodčí: Poul Daniel, ŽK: 2:1, diváci: 40                                                                                                                                                sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Neuber Petr, Pokorný Roman (27 min Šatara Vojta), Brož Michal (46 min Ištok Honza) (89 Macháček Jirka), Lisý Ondra, Kopečný David, Vávra Pepa, Pavlíček Martin, Valeš Míra, Dedera Tomáš, na střídačce ještě:  Lysý Tomáš Šatara Milan                             Ve vyrovnaném zápase si každý bral jeden bod. Chvíli jsme měli převahu, chvíli zas hosté. Útočná hra přinesla spoustu šancí na obou stranách. Remíza je spravedlivá                                                                                                                                     27.10.2012  Vyskytná - muži      3 : 3      (0:0)       branky: 2 x Kopečný David, Dedera Tomáš                                 sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Soukup Aleš, Neuber Petr, Šatara Vojta, Lisý Ondra, Kopečný David, Vávra Pepa, Valeš Míra (Šatara Milan), Brýna David, Dedera Tomáš                                                                                                   Ve Vyskytné nás přivítal déšť, který se od úvodních minut měnil ve sněžení, a nakonec z něho byla pěkná chumelenice. V první půlce jsme byli lepší, ale své šance jsme neproměnili. V druhém poločase se počasí vyřádilo a hra byla spíše o štěstí, než o umu. Domácí vstřelili branku, nám se vzápětí podařilo otočit až na 1:3 a mysleli jsme, že povezeme tři body, domácí však šťastně srovnali a každý měl po bodu. Terén byl na hranici regulérnosti a tak může být rádi za bod.                                                                                                                                                   03.11.2012     muži - Čejov      2 : 2         (1:2)       branky: 2 a 78 min Dedera Tomáš, rozhodčí: Machač Marek, ŽK: 3:2, diváci: 40                                                                                                                                                              sestava: Novotný Filip, Pokorný Roman, Tesař Michal, Neuber Petr, Šatara Vojta, Lisý Ondra, Kopečný David, Ištok Honza (39 min Vávra Pepa), Pavláček Martin, Valeš Míra, Dedera Tomáš, na střídačce ještě: Šatara Milan, Lysý Tomáš                Začali jsme výborně a hned z prvního útoku se prosadil Tomáš Dedera. Poté chybovala obrana a rázem to byli 1:2. V druhé půlce vyrovnal opět Tomáš Dedera a zápas končil remízou. V utkání jsme byli lepším týmem, ale nepodařilo se nám proměnit další šance.                                                                                                                                                  10.11.2012    muži - Jiřice        4 : 2      (2:0     branky: 36 a 87 min Dedera Tomáš, 2 min Kopečný David, 64 min Lisý Ondra, rozhodčí: Faltýnek, ŽK: 3:0, diváci: 30,                                                                                                      sestava: Novotný Filip, Pokorný Roman, Tesař Michal, Neuber Petr, Lisý Ondra, Kopečný David, Vávra Pepa, Pavláček Martin, Valeš Míra (54 min Šatara Milan), Dedera Tomáš (71 min Pavlíček Tomáš), Smejkal Jirka.                                      Začali jsme výborně a hned z prvního útoku se prosadil David Kopečný. Poté jsme především bojovností měli až do půle výraznou převahu. Po přestávce jsme náskok už jen kontrolovali                                                                                06.04.2013    muži - Božejov       3 : 3        ( 2:3 )     umělá tráva Pelhřimov       branky: 1, 8, 80 min Tesař Michal, rozhodčí: Čamra Jiří, Přibyl Václav, Machač Šimon, ŽK: 2:2, diváci: 50                                                                                             sestava: Novotný Filip, Zadák Petr (74 min Pavlíček Martin), Burza Milan ml., Neuber Petr, Blažek David, Tesař Michal, Soukup Petr (52 min Pokorný Roman), Lisý Ondra, Kopečný David, Brýna David (22 min Valeš Míra), Vlček Tomáš, na střídačce ještě: Šatara Milan. Hned v úvodu utkání jsme rychle vstřelili dvě branky a v 8 minutě jsem spokojeně vedli. Nevyšla nám druhá půlka prvního poločasu a soupeř vstřelil 3 branky a rázem bylo vše jinak. Do druhé půlky jsme doslova vlétli a soupeře takřka k ničemu nepustili, avšak neproměnění mnoha šancí stačilo jen na remízu 3:3. První jarní zápas končil spokojeností, po zimní přípravě je vidět oproti podzimu změna a vypadá to, že se v Počátkách konečně zas bude hrát fotbal.                                                                                                                                                                                          FOTO: http://jatro24.rajce.idnes.cz/Fotbal_6.4.2013_-_Pocatky_vs_Bozejov_3-3/#                  14.04.2013  Červená Řečice - muži      0 : 1      ( 0:1 )       branka – 43 min. Smejkal Jiří                                               sestava : Novotný Filip - Pokorný Roman, Smejkal Jiří, Neuber Petr, Burza Milan ml. - Kopečný David (46 min. Lisý Ondřej), Vlček Lukáš, Blažek David, Tesař Michal (89min. Zadák Petr) - Vlček Tomáš, Valeš Miroslav (65min. Dedera Tomáš), na střídačce ještě - Pavlíček Martin, Šatara Milan                                                                                                        FOTO: http://jatro24.rajce.idnes.cz/Fotbal_Ne_14.4.2013_-_Cervena_Recice_0_-_1_SK_Spartak_Pocatky/#                  20.04.2013  muži - Ustrašín      3 : 2      ( 0:1 )      branky: 71 min Dedera Tomáš, 75 min Blažek David, 84 min Smejkal Jirka (PK), rozhodčí: Faltýnek Martin, ŽK: 1:1, diváci: 50                                                                                           sestava: Novotný Filip, Zadák Petr (77 min Pavlíček Martin), Smejkal Jirka, Burza Milan, Tesař Michal (46 min Blažek David), Neuber Petr, Lisý Ondra, Kopečný David, Vlček Lukáš, Vlček Tomáš, Valeš Míra (55 min Dedera Tomáš), na střídačce ještě: Šatara Milan
27.04.2013  muži - Žirovnice "B"      0 : 4      ( 0:2)  rozhodčí: Machač Marek, ŽK: 1:2, diváci: 60                               sestava: Novotný Filip, Zadák Petr, Burza Milan, Neuber Petr, Pokorný Roman, Lisý Ondra (7 min Valeš Miroslav (35 min Pavlíček Martin)), Tesař Michal, Blažek David, Vlček Tomáš, Dedera Tomáš (58 min Šatara Milan), Smejkal Jirka Počáteckým se utkání nevydařilo, smůlu měli jak v zakončení, tak i v tom, že museli třikrát střídat pro zranění. Žirovnická rezerva předvedla větší chuť do hry a zaslouženě domácí přehrála.
01.05.2013  Obrataň - muži      4 : 0     ( 2:0 )       rozhodčí: Přibyl, ŽK: 1:2, diváci: 70                                                     sestava: Novotný Filip – Neuber Petr, Burza Milan ml., Zadák Petr, Pokorný Roman, Blažek David, Brýna David (10. Novotný Tomáš), Šatara Milan, Švarc David, Měkuta Radim, Valeš Míra (odstoupil ve 37 minutě a dohrávalo se v deseti lidech).            V bojovném utkání měli jasně navrch domácí a zaslouženě zvítězili. Počátky bojovaly především s nepřesnou rozehrávkou, navíc se jim vůbec nedařilo v koncovce                                                                                                                    04.05.2013  Senožaty - muži      1 : 5      ( 0:1 )      Branky:  75., 79. a 85. Vlček Tomáš, 72. Smejkal Jirka (PK), 38. Měkuta Radim, rozhodčí: Čepl, ŽK: 0:3, diváci: 70                                                            sestava: Novotný Filip, Neuber Petr, Soukup Aleš, Zadák Petr, Pokorný Roman, Kopečný David (C), Vlček Tomáš, Blažek David (72. Švarc David), Tesař Michal, Smejkal Jirka, Měkuta Radim (79. Šatara Milan), na střídačce ještě - Novotný Tomáš, Pavlíček Tomáš.          K vidění bylo pohledné a vyrovnané utkání. Hosty nasměroval k zisku všech bodů proměněný pokutový kop v 72. minutě. Pak domácí otevřeli hru, což potrestal hattrickem Vlček                                                                                                       11.05.2013  muži - Kamenice "B"      4 : 1      ( 4:0 )      branky: 5 a 21 min Smejkal Jirka, 10 min Měkuta Radim, 36 min Kopečný David, rozhodčí: Obranec Dušan, ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (65 min Švarc), diváci: 30                                            sestava: Novotný Filip – Neuber Petr, Soukup Aleš, Tesař Michal, Zadák Petr, Kopečný David, Vlček Tomáš, Pokorný Roman, Pavlíček Martin (46 min Švarc David), Smejkal Jirka, Měkuta Radim (67 min Šatara Milan).                                     Na těžkém terénu si Počátky v první půli vytvořily hned čtyřbrankový náskok. Hosté nebyli o tolik horším týmem, ale trápila je koncovka. Navíc měli smůlu, hned třikrát nastřelili břevno.                                                                                          18.05.2013  Plačkov - muži      6 : 2      ( 5:1 )      branky: 23 min Šatara Milan, 72 min Vlček Tomáš, rozhodčí: Poul, ŽK: 0:3, diváci: 60,                                                                                                                                                     sestava: Novotný Tomáš, Soukup Aleš, Neuber Petr, Zadák Petr, Tesař Michal, Kopečný David, Vlček Tomáš, Pokorný Roman, Šatara Milan, Smejkal Jirka, Novotný Filip (Smejkal Jirka nastoupil až do druhé půle, poločas jsme odehráli v desíti)
25.05.2013  muži - Maraton PE      1 : 0      ( 0:0 )      Branka: 49 min Valeš Míra, rozhodčí: Faltýnek, ŽK: 2:5, diváci: 50     sestava: Novotný – Neuber, Burza (72. A. Soukup), Pokorný, Tesař, Kopečný, T. Vlček, Zadák, M. Pavlíček (89. V. Šatara), J. Smejkal, Valeš (84. T. Pavlíček).                                                                                                                           Domácí podali velmi dobrý výkon. Už v prvním poločase měli dvě vyložené příležitosti, Maraton ale podržel Čech. Po přestávce dostal Počátky do vedení Valeš a gól to byl nakonec jediný.                                                                 01.06.2013  Žirov - muži      1 : 0      ( 0:0 )  rozhodčí: Ságl, ŽK: 0:1, diváci: 20                                                              sestava: Novotný – Neuber, Soukup A., P. Zadák, Novotný, Zadák Z., Lisý, Vlček T., Šatara M, Smejkal J, Tesař.            Utkání na velmi těžkém terénu moc fotbalové krásy nepobralo. Počátky velmi dobře bránily, domácí rozhodli šťastnou napůl vlastní brankou.                                                                                                                                                     08.06.2013  muži - Vyskytná      4 : 1      ( 4:1 )      Branky: Smejkal Jiří 2x, Vlček Tomáš, Pavlíček Martin rozhodčí: Machač, ŽK: 1:0, diváci: 70                                                                                                                                     sestava: F. Novotný – Neuber, Burza, A. Soukup, Tesař, T. Pavlíček (80. T. Novotný), T. Vlček, P. Zadák, M. Pavlíček (46. Kopečný), J. Smejkal, Valeš.                                                                                                                              Domácí byli v první půli jednoznačně lepší a vytvořili si vedení 4:1. Po obrátce pokračovala Vyskytná ve slabším výkonu, střelecky se jí nedařilo, Počátky si proto zisk bodů bez problémů pohlídaly.                                                             15.06.2013  Čejov - muži      6 : 0      ( 3:0 )  rozhodčí: Šenigl, ŽK: 0:1, diváci: 60                                                      sestava: F. Novotný – Neuber, Burza, A. Soukup, Pokorný, Tesař, T. Pavlíček, T. Novotný, M. Pavlíček, Kopečný, Valeš.       Domácí nastoupili s velkým odhodláním, zatlačili soupeře na jeho polovinu a třemi góly prakticky rozhodli. Pak dvakrát při brejcích vystrčili růžky hosté, ale skóre se nezměnilo. Po přestávce se hrálo pod taktovkou Počátek, jenže ty pokračovaly v pálení šancí. Čejov využíval okének v obraně a třemi góly výhru pojistil