muži B   -   Kámen             1 : 5                 ( 0:2 )

Sestava : Matula, Smrčka, Chmel, Novák, Novotný, Šatara, Tesař K., Burza st., Šohaj, Nováček, Brýna D., Šindelář, Lehejček J., Veselý

Sobota  31. 5. 2008    -    17.kolo

Obrataň B   -   muži B                 2 : 0              ( 1:0 )

Sestava : Novotný F.-Jirků Z.,Smrčka M.,Tesař K.,Veselý L.(60. min.Šindelář R.)Zadák Z.,Zadák P.,Smejkal M.,Tesař ,Brýna D.,Herna

Domácí tým změnil datum zápasu z neděle na sobotu a to ovlivnilo složení našeho týmu.V bráně a v záloze museli nastoupit dorostenci.Průběh prvního poločasu byl vyrovnaný a rozhodla ho přísně nařízená penalta za nastřelenou ruku v pokutovém území.V druhém poločase se projevila větší zkušenost domácího týmu a jenom výborný výkon brankáře nám držel naději na dobrý výsledek,ale i tak jsme ještě jednou kapitulovali a zápas skončil naší prohrou.

Rozhodčí : Brada                   ŽK :  4 : 2                       30 diváků

Sestava : Matula, JIrků, Vlček, Lehejček, Nováček, Plášil L., Smrčka, Vichr, Tesař, Novák, Brýna D., Šatara M., Šindelář

Na velice podmočeném, ale kvalitním, terénu se obě mužstva pohybovala těžkopádně. Ryhlý míč jim často dělal problémy a proto ani mnoho brankových příležitostí nebylo. Domácí vstřelili gól, ale pro údajný ofsaid nebyl uznán když pomezní rozhodčí nesprávně zvednul praporek. Mužstva se tak promočená rozešly smírně.

Neděle 11. 5. 2008    -    14.kolo

Plačkov "B"   -   muži "B"      3 : 1        ( 0:0 )

Branka : Smejkal Marek

Rozhodčí : Kopecký

Neděle  4. 5. 2008    -    13. kolo

muži "B"   -   Komorovice             8 : 0        ( 5:0 )

Branky : 15min 43min 80min Brýna D., 35min 60min Šohaj P., 10min Smejkal Marek, 22min Nováček, 70min Plášil L.

Rozhodčí : Pekař                      ŽK : 0 : 3                                 30 diváků

Sestava : Matula, Lehejček, Novák, Jirků, Nováček ( 80min Plášil L.), Smrčka, Vichr ( 65min Šatara M.), Smejkal Marek ( 46min Chmel), Tesař K., Šohaj P., Brýna D, Novotný

Soupeř přijel k zápasu pouze v jedenácti nráčích a to ještě s brankářem, který měl zraněnou nohu. Naši hráči se do soupeře zakousli a bylo otázkou, kdy začnou padat branky. Skóre zápasu otevřel techickou střelou z vápna M. Smejkal. Poté se skoro z nulového úhlu trefil D. Brýnu. Od této doby bylo je otázkou, kolik branek si hráči Komorovic odvezou. Do druhého poločasu došlo v družstvu domácích ke střídání. Hra byla obdobná a tak hosté mohou být spkojeni, že si neodvezli více branek.

Sobota 26.4. 2008    -   12. kolo

V. Chyška   -   muži "B"              3 : 1             ( 2:1 )

Rozhodčí :

Oboustraně průměrný fotbal s řadou nepřesností. Domácí byli šťastnější v koncovce.

Neděle  20.4. 2008   -   11. kolo

muži "B"   -   Sokol Hněvkovice             0   :   0

Rozhodčí :  Pišan                                           bez karet

Sestava : Matula, Jirků, Lehejček Jar., Tesař K., Smrčka M., Vichr, Novák, Smejkal Marek, Novotný O., Ištok, Plášil L., Valeš, Šatara, Šohaj P., Veselý

Po celý zápas se hrálo mezi oběma šestnáctkami, kdy měli blíže ke vstřelení branky domácí hráči. Ke konci zápasu měli více ze hry domácí, kterým někdy chybělo málo k dosažení branky. Zápas ovlivni svým špatným výkonem sudí, kdy jeho chování na hřišti bylo chvílemi zájmu nejen diváků, ale i hráčů a né hry. V takovém stavu rozhodčí nemůže rozhodovat zápas.

foto

Neděle 13.4. 2008   -   10. kolo

Častrov   -   muži  "B"           3 : 3                 ( 2:1 )

Branky :  6min Marek, 43min Buzek, 46min Kubiska  - Plášil L. 36min 66min 68min

Rozhodčí : Nechvátal                         ŽK : 1 : 0

Sestava :  Matula, Jirků, Lehejček Jar., Tesař K. ( 85min Šindelář ), Smrčka M., Vichr ( 78min Veselý ), Novák, Smejkal Marek, Novotný O. ( 46min Šatara ), Ištok, Plášil L.

Naši hráči nastoupili do zápasu s odhodláním sehrát v Časrově vyrovnaný zápas a odvéz si alespoň bod. Toto se jim podařilo. První poločas byl vyrovnaný s řadou nepřesností na obou stranách. Domácí však od 6min vedli a když na začátku druhého poločasu to bylo 3 : 1, navypadalo to pro naše hráče příliš dobře. V rozmezí dvou minut však L. Plášil vstřelil dvě branky a bylo vyrovnáno. Ke konci zápasu domácí herně odpadali, naši hráči šli do mírného náporu,ale branku již navstřelili. Dobrý zápas odehráli: Tesař K., Smejkal Marek a Plášil L.