Sobota 19. 6. 2010       -      12. kolo

Plačkov "B"   -   muži "B"      2 : 1           ( 2 : 1 )
Branky: Brýna David
Rozhodčí:                        diváci: 30
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Zadák Pavel (55 min Herna Lukáš), Plášil Ondra, Tesař Michal (55 min Šatara Milan), Chmel Aleš, Háva Pavel, Vichr Fanda, Brýna David, Petrů Martin

K poslednímu zápasu jsme odjížděli na hřiště Plačkova. Prvenství v soutěži jsme si zajistili už v předchozích kolech. V Plačkově jsme předvedli dva různé poločasy, v prvním jsme ztráceli především špatnou rozehrávkou. Herní převaha domácích byla znatelná a postupně vstřelili dvě branky. Před koncem půle vysunul Martin Petrů přihrávkou za obranu domácích Davida Brýnu, který vstřelil naší branku. V druhé půlce se zpřesnila naše přihrávka a začalo se kombinovat. Dostali jsme se do několika šancí, ale branku se nám už vstřelit nepodařilo. Zápas tak skončil vítězstvím domácích 2:1, spravedlivější by byla remíza.

V sezóně 2009/2010 se nám povedlo vybojovat první místo, za což patří poděkování všem hráčům, kteří docházeli k zápasům. Slavnostní ukončení úspěšné sezóny proběhne 3.7.2010 při dokopné na hřišti, kde dojde k oslavě našeho triumfu.

Neděle 13. 6. 2010       -      22. kolo

muži "B"   -   Velká Chyška "B"      11 : 2           ( 7 : 0 )
Branky: 2 min vlastní, 4, 8 a 10 min Tesař Michal, 10 min Doskočil Pavel, 26 min Petrů Martin, 55 a 86 min Háva Pavel 67 min Lehejček Jirka (PK), 35 a 73 min Ištok Honza
Rozhodčí: Brada Jiří     diváci: 50
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel, Ištok Honza, Háva Pavel, Chmel Aleš, Doskočil Pavel, Zadák Petr, Petrů Martin, Tesař Michal, střídající: Šatara Milan, Zadák Pavel, Vichr Fanda a Král Honza

V poněkud netradiční sestavě jsme odehráli poslední domácí zápas proti Velké Chyšce. O výherci bylo rozhodnuto hned od prvních minut, když míč skončil hned několikrát v síti hostů z Chyšky. Postupně jsme nasázeli jedenáct branek a výrazně si tak vylepšili skóre, ale především zajistili prvenství v letošním ročníku „pralesní ligy“. Poslední zápas se odehraje v sobotu na hřišti Plačkova, kde si můžeme v klidu zahrát fotbálek a oslavit náš triumf.

Neděle 6. 6. 2010       -      21. kolo

Hněvkovice   -   muži "B"      2 : 2           ( 0 : 1 )
Branky: 2 x Brýna David
Rozhodčí:                        diváci: 20
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel, Zadák Pavel, Tesař Michal, Chmel Aleš, Doskočil Pavel, Zadák Petr, Brýna David, Šatara Milan (60 min. Herna Lukáš)

V nedělní odpoledne jsme odjížděli na Hněvkovické hřiště ve slepené sestavě s 12-ti hráči. Zápas začal tlakem domácích, když se dostali hned do několika šancí, ale bez vstřelení branky. Postupem času jsme začali kombinovat a hra se vyrovnala. Na těžkém terénu končívala často naše rozehrávka nepřesností. Při první střele na soupeřovu branku nastřelil David Brýna břevno. Aleše Chmel pohotově přihrával za obranu domácích a David Brýna poslal míč kolem gólmana do branky. Poločas končil za stavu 0:1. V druhé půli domácí zvýšili tlak, což jim přineslo brzké vyrovnání. Naše hra byla nepřesné a soupeř vstřelil druhou branku. V závěru utkání proměnil náš brejk David Brýna a upravil na konečných 2:2. Z Hněvkovic jsme si odvezli bod a držíme stále náskok tří bodů na druhý Ústaršín. V příštím kole zavítá na náš trávník Velká Chyška a poslední kolo se odehraje na hřišti Plačkova. Pro jistotu prvenství musíme z těchto zápasů získat minimálně 4 body.

Neděle 30. 5. 2010       -      20. kolo

muži "B"   -   Horní Cerekev "B"      2 : 2           ( 1 : 1 )
Branky: 12 a 71 min Chmel Aleš
Rozhodčí: Píšan Miroslav     ŽK: 3:1     diváci: 30
Sestava : Plášil Ondra, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel (Vichr Fanda), Smrčka Martin, Zadák Pavel, Chmel Aleš, Ištok Honza, Zadák Petr, Brýna David, Šatara Milan

V dalším domácím zápase nás čekal soupeř z Horní Cerekve. První naše komplikace nastala již v kabině - pozice brankáře se ujal Ondra Plášil, za což mu patří poděkování. Naše sestava tak touto alternativou oslabila. Začátek zápasu začal v klidném tempu. Jedna z našich první střel znamenala vedení 1:0, to když Aleš Chmel krásně přehodil hostujícího gólmana. Po vstřelené brance byl aktivnějším týmem soupeř, to mělo za následek brzké vyrovnání. Naše přihrávka nebyla přesná a kombinace vázla. V druhé půli jsme se snažili o aktivnější napadání Cerekvické rozehrávky. Soupeř nás zaskočil proměněním brejku a skóre se měnilo v náš neprospěch. Naše chvíle přišla rozehráním trestného kopu, Aleš Chmel se prosadil technickou střelou, mířenou do šibenice. Po této trefě jsme měli mírnou převahu a hrozili z brejků. Při jednou úniku nastřelil ještě Honza Ištok tyč, ale další branka už nepadla a duel s Horní Cerekví tak končil dělbou bodů. Tento zápas znamenal první ztrátu bodů na domácím trávníku, domácí neporanitelnost však stále trvá. V dalším kole se pokusíme bodovat na nevyzpytatelném hřišti Hněvkovic.

19. kolo

muži "B"   -   VOLNO

Neděle 16. 5. 2010       -      18. kolo

muži "B"   -   Častrov      3 : 1           ( 2 : 0 )
Branky: 2 x Háva Pavel, Brýna David
Rozhodčí: Pekař     ŽK: 3:0     diváci: 30
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel (45 min Ištok Honza), Smrčka Martin, Doskočil Pavel, Háva Pavel, Chmel Aleš, Zadák Petr (Šatara Milan), Plášil Ondra, Brýna David

K dalšímu domácímu zápasu přijel na náš trávník celek Častrova. Odehrával se souboj z posledního s prvním. Utkání začalo naším tlakem a herní převahou, která vyplývala z rozehrávky. Hned v páté minutě se trefil přesnou střelou Pavel Háva a zařídil vedení 1:0. Častrovští se nedostávali do větších šancí a hrozili pouze z ojedinělých brejků, které likvidovala naše obrana. Při jedné z našich kombinací nahrával za obranu hostí Pavel Háva a David Brýna poslal kolem gólmana míč k tyči a bylo to 2:0. Poločas končil tímto výsledkem. V druhé půli naše hra polevila a přihrávka nebyla tak přesná, ale do šancí jsme se dostávali i nadále. Při jednom z Častrovských brejků se ocitl útočící hráč sám před Jirkou Lehejčkem, ten vyběhl a pohotovým skokem pod nohy hráče útok zlikvidoval, míč končil v jeho náruči a hostující hráč na zemi. K našemu údivu se ozval hvizd píšťalky a sudí se rozhodl pro penaltu, která znamenal pro Častrov kontaktní branku. Častrovská snaha o vyrovnání další branku nepřinesla. V závěru utkání, po rozehrání standardní situace, se dostal k odraženému míči Pavel Háva a krásnou střelou pojistil naše vítězství a upravil tak svojí druhou brankou v zápase na konečných 3:1. Příští víkend máme volno a musíme nabrat síly na důležitý zápas s Horní Cerekví, hraný opět na našem trávníku.

Neděle 9. 5. 2010       -      17. kolo

Kámen   -   muži "B"      2 : 2           ( 0 : 0 )
Branky: Soukup Petr, Chmel Aleš
Rozhodčí: Klein Dušan
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel, Smrčka Martin, Doskočil Pavel, Háva Pavel, Chmel Aleš, Plášil Ondra, Brýna David, Soukup Petr, střídající: Šatara Milan, Zadák Pavel

V neděli jsme odjížděli k těžkému zápasu na nerovné hřiště Kámene. Zápas začal vyrovnanou partií, do několika šancí se dostal postupně náš tým i družstvo domácích. V první půli jsme hráli směrem do kopce. Po přestávce jsme měli navrch a náš tlak vyvrcholil brankou Petra Soukupa, přesnou střelou o tyč nedal domácímu brankáři šanci. O několik minut později sudí odpískal spornou penaltu a bylo vyrovnáno. Domácí pak po brejku přidali další branku a rázem jsme prohrávali. Po zákroku na půlce rozehrával Aleš Chmel a jeho centrovaný míč, po účelném clonění Petra Soukupa skončil za zády nevěřícného brankáře domácích. Bylo srovnána a spadl nám tak kámen ze srdce. Zápas končil výsledkem 2:2 a pro nás to znamenalo první remízu v tomto soutěžním ročníku a cenný bod z Kámene. V dalším zápase nastoupíme na domácím trávníku proti tradičnímu rivalu z Častrova.

Neděle 2. 5. 2010       -      16. kolo

Obrataň "B"   -   muži "B"      1 : 3           ( 0 : 1 )
Branky: 2 x Plášil Lukáš, Doskočil Pavel
Rozhodčí: Pekař           diváci: 60
Sestava : Novotný Filip, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel, Smrčka Martin, Doskočil Pavel, Soukup Petr (Zadák Pavel), Zadák Petr, Tesař Michal, Brýna David (Šatara Milan), Plášil Lukáš

V nedělní odpoledne jsme odjížděli k zápasu do Obrataně, čekalo nás těžké utkání. Od prvních chvil zápasu bylo jasné že s tímto rozhodčím to nebude lehké ani pro jedno mužstvo. Hra byla vyrovnaná, bez větších šancí. Krásnou střelou se blýsknul až Petr Soukup, brankář domácích ji však se štěstím vytáhl, následná dorážka Lukáše Plášila už končila za jeho zády. Po střetu Obrataňského obránce a Davida Brýny musel být náš hráč odnesen z domácího vápna, něco jako faul pan sudí neregistroval. Nastoupil Milan Šatara. V druhé půli se prosadili domácí a zdramatizovali tak vývoj zápasu. Jeden z další tvrdých zákroků Obrataňské obrany už jako nedovolený posouzen byl. Míč si postavil Pavel Doskočil, technická a přesná střela znamenala naše vedení. O několik minut později se prosadil po brejku důrazný Lukáš Plášil a přinesl tak svou druhou brankou klik na naše kopačky. Pět minut před koncem, opět tvrdý střed a další zraněné koleno, tentokrát to odnesl Lukáš Plášil, natažené vazy mu nedovolí nastoupit v dalších zápasech. V Obratani to byl velmi tvrdý a sudím poznamenaný zápas, za bojovnost a nasazení si všichni naši hráči zaslouží pochvalu. K dalšímu utkání zamíříme v neděli na těžký terén do Kámene.

Neděle 25. 4. 2010       -      15. kolo

muži "B"   -   Komorovice      3 : 1           ( 1 : 1 )
Branky: 43 a 73 min Zadák Petr, 61 min Brýna David
Rozhodčí: Rys Jarda            diváci: 60
Sestava : Matula Petr, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk (63 min Zadák Pavel), Tesař Karel, Háva Pavel, Doskočil Pavel (71 min Lehejček Jirka), Chmel Aleš, Šatara Milan (56 min Smejkal Milan), Zadák Petr, Brýna David, Plášil Lukáš

V neděli jsme nastoupili k dalšímu domácímu utkání proti Komorovicím. Zápas začal převahou hostů, což mělo za následek vstřelení první branky utkání. Petr Matula neudržel míč v náruči a hostující útočník dorážel do prázdné branky. Tato branka nás probrala, naše hra se zlepšila a dostávali jsme se i do šancí. Lukáš Plášil pronikl po křídle a přihrávkou před branku našel Petra Zadáka a bylo srovnáno. Komorovičtí ztráceli síly a my začali získávat herní převahu. V druhé půli se prosadil, po přesném pasu od Milana Smejkala David Brýna a ujali jsme se vedení. V závěru utkání nastoupil Jirka Lehejček a hned se dostal do brejku z kterého nastřelil tyč, odražený míč dorazil svou druhou brankou Petr Zadák a bylo rozhodnuto. Do dalších zápasů musíme zlepšit přihrávku, můžeme se o to pokusit již v neděli na trávníku Obrataně.

Sobota 17. 4. 2010       -      14. kolo

Ústrašín   -   muži "B"      2 : 0           ( 1 : 0 )
Branky:
Rozhodčí:            diváci: 20
Sestava : Matula Petr, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Tesař Karel, Plášil Ondra, Doskočil Pavel (Zadák Pavel), Chmel Aleš (Šatara Milan), Herna Lukáš (Tesař Michal), Zadák Petr, Brýna David, Plášil Lukáš

K prvnímu jarnímu zápasu na hřišti hostů jsme odcestovali do Ústrašína. V zápase se střetl první a druhý celek tabulky. Domácí hráli ze zajištěné obrany a přesná nahrávka ve středu poli měla za následek jejich převahu. Po skrumáži před naší brankou se ujali domácí vedení. Naše hra vázla na přesné přihrávce, do šancí jsme se dostávali jen ojediněle. V druhé půli přidali domácí další branku. Naše útočné pokusy končili před vápnem domácího celku, nebo v náruči domácího gólmana. V závěru utkání se neujala ani povedená střela Lukáše Plášila. Ústrašínští tak zaslouženě vyhráli a dotáhli se na rozdíl jediného bodu. Doufejme že v příštím zápase potvrdíme domácí neporanitelnost a předvedeme našim divákům pěkný fotbal.

Neděle 11. 4. 2010       -      13. kolo

muži "B"   -   Černovice "B"      2 : 0           ( 1 : 0 )
Branky: 2 x Smejkal Milan (1 x PK)
Rozhodčí: Píšan            diváci: 20
Sestava : Matula Petr, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Tesař Karel, Smejkal Milan, Jirků Zdeněk (Zadák Pavel), Doskočil Pavel, Chmel Aleš (Šatara), Vichr Fanda, Brýna David, Zadák Petr

Středa 28. 10. 2009       -      9. kolo

Horní Cerekev   -   muži "B"      6 : 8           ( 4 : 5 )
Branky: 4 x Soukup Petr, 2 x (PK) Milan Smejkal, Smejkal Jirka, Zadák Petr
Rozhodčí:
Sestava :

Sobota 24. 10. 2009       -      10. kolo

muži "B"   -   Hněvkovice      2 : 1           ( 1 : 1 )
Branky: 41 min Zadák Pavel, 83 min Vichr Fanda
Rozhodčí: Píšan            ŽK: 1:1            diváci: 40
Sestava : Matula Petr, Smrčka Martin, Tesař Karel, Smrčka Zdenda, Háva Pavel, Doskočil Pavel, Vichr Fanda, Zadák Petr, Smejkal Marek, Brýna David, Zadák Pavel (Lehejček Jarda)

V sobotu zavítal na Počátecké hřiště soupeř z Hněvkovic. Náš očekávaný tlak se nekonal, hra byla vyrovnaná. Soupeř se prosadil po rychlé akci a ujal trak vedení 0:1. Hra domácích se zpřesnila a po krásné kombinaci – Fanda Vichr směřoval nahrávku na Pavla Doskočila, ten pěknou patičkou vracel na Davida Brýnu, jeho přihrávka našla Pavla Zadák, který nedal šanci hostujícímu brankáři a výsledkem bylo vyrovnání. Do konce poločasu se odehrávala poklidná hra bez šancí. V druhé půli jsme začali být aktivnější a měli tak herní převahu, branka však z žádné šance nepadla. Ujal se až centrovaný balon z kopačky Fandy Vichra, který si gólman hostí srazil za svá záda. Výsledek jsme si pohlídali a připsali tak další tři body.

8. kolo

muži "B"   -   VOLNO

Neděle 4. 10. 2009       -      7. kolo

Častrov   -   muži "B"      1 : 3           ( 0 : 2 )
Branky: 2 x Brýna David, Smejkal Milan
Rozhodčí: Klein Dušan                        diváci: 20
Sestava : Matula Petr, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Smejkal Milan, Tesař Karel (Šatara Milan), Chmel Aleš (Smrčka Zdenda), Doskočil Pavel, Vichr Fanda, Zadák Petr, Brýna David, Kremlička Fanda (Zadák Pavel)

Větrné odpoledne očekávalo zápas tradičních rivalů - domácího Častrova a Počátecké rezervy. K zápasu odjíždělo z Počátek 14 hráčů. Utkání poznamenala hrací plocha, drnitý tvrdý povrch nedával příliš možností ke kombinaci. Dalším negativním faktorem byl silný vítr. Od začátku byla znát Počátecká převaha. První branka padla po dlouhém pasu, Milan Smejkal našel nákopem Davida Brýnu,  který přebral míč, obhodil obránce se stoperem a střelou k tyči zaznamenal první branku. O několik minut později si připravil balon k rozehrání přímého kopu Milan Smejkal a tečovanou střelou zvyšoval na 0:2. Do konce první půle se již skóre neměnilo. V druhém poločase se Častrovská hra zlepšila a domácí s dostali postupně do několika šancí. Nekvalitní terén nám neseděl, míč odskakoval a v naší hře se objevovala nepřesná příhra a špatné zpracování. Častrovští se po skrumáži před naší brankou prosadili a chtěli tak zápas zdramatizovat a nechat si doma alespoň jeden cenný bod. Po našem rychlém brejku se ocitl v šanci Fanda Kremlička, jeho střelu domácí brankář ještě likvidoval, ale na následnou dorážku z kopačky Davida Brýny už nedosáhl. Upravili jsme tak na 1:3 a zápas v klidu dohráli. Toto vítězství nás posunulo na první příčku v tabulce.

Sobota 26. 9. 2009       -      6. kolo

muži "B"   -   Kámen      2 : 0           ( 1 : 0 )
Branky: Matula Petr, Brýna David
Rozhodčí:                         diváci: 30
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Chmel Aleš, Tesař Karel, Háva Pavel, Doskočil Pavel (Šatara Milan), Smrčka Zdenda, Vichr Fanda, Brýna David, Matula Petr (Kremlička Fanda)

V sobotu k nám přijel první a ještě neporažený celek Kámene. Naše hra vycházela ze zkušené a zajištěné obrany a úkol byl jasný – nepouštět soupeře do vyložených šancí. Náš záměr vyšel na výbornou. Po milimetrovém pasu od Pavla Doskočila, za obranu hostí, Petr Matula sklepl a nechytatelnou střelou z první vstřelil branku. Soupeř se dostával do šancí ojediněle, poločas tak končil 1:0. V druhé půli se očekávaný tlak hostí nekonal, akce soupeře končila na našem vápně. Naše hra byla kombinovaná a ohrožení gólmana hostí bylo permanentní. Centrovaný míč před soupeřovu branku přinesl naší druhou trefu, ze skrumáže se prosadil David Brýna. Naše kontrolovaná hra v závěru už soupeři nedovolila nic. Domácí neporanitelnost stále trvá.

foto >>

Neděle 20. 9. 2009       -      5. kolo

muži "B"   -   Obrataň      3 : 2           ( 1 : 1 )
Branky: 2 x Smejkal Milan, Kremlička Fanda
Rozhodčí: Král Petr                        diváci: 50
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Chmel Aleš, Smejkal Milan, Tesař Karel, Doskočil Pavel (45 min Šatara Milan), Petrů Martin, Vichr Fanda, Brýna David, Kremlička Fanda

V neděli odpoledne zavítal na náš trávník poslední tým tabulky – Obrataň „B“. Zápas začal naším tlakem, který však spočíval pouze v převaze herní. Branku se vstřelit nepodařilo. Obrataň zahrozila rychlím brejkem, hned trestala a ujala se vedení 1:0. Pokračovalo neproměňování našich šancí. Střelecky se prosadil až Milan Smejkal, když si postavil míč k rozehrání přímého kopu a brankáře hostí překonal střelou k tyči. Poločas tak končil 1:1. V druhé půli se hra vyrovnala a Obrataňští hrozili, gól však nevsítili. Po naší akci se trefil tvrdou střelou Fanda Kremlička. Hosté se však nevzdávali a korigovali na 2:2. V nastavení, po rohovém kopu,  hlavičkoval přesně a strhl tak vítězství na naší stranu Milan Smejkal. Milan zaznamenal druhou branku a rozhodl tak zápas v poslední minutě utkání.

foto >>

Neděle 13. 9. 2009       -      4. kolo

Komorovice   -   muži "B"      4 : 1           ( 1 : 1 )
Rozhodčí: Pekař                        diváci: 30
Sestava : Matula Petr, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Soukup Aleš, Tesař Karel, Smrčka Zdeněk (Šatara Milan), Petrů Martin (Pavlíček Martin), Zadák Petr (Neuber Petr), Zadák Zdenda, Brýna Martin, Brýna David

V neděli jsme odjížděli na hřiště do „lesa“ do Komorovic. K utkání odjížděla hodně splácaná sestava. Při absenci několika hráčů základní sestavy nám vypomohli dorostenci, kterým patří velký DÍK! Zápas začal mírnou převahou domácích, kteří se dostali do vedení. Hned v zápětí korigoval po nahrávce Martina Brýny David Brýna. Hra se vyrovnala a přelévala se ze strany na stranu a šance se tvořili na obou stranách. Do poločasu však branka nepadla. Začátek druhé půle a naše černá desetiminutovka – soupeř nám nastřílel hned tři branky a bylo rozhodnutu. Na obou stranách došlo ještě k neproměnění pokutových kopů, naši penaltu směřoval pouze do tyče Martin Brýna. Prohráli jsme a to zcela zaslouženě, projevila se absence důležitých opor a snaha dorostenců, i když hráli výborně, nestačila. V neděli k nám dorazí celek Obrataně a na domácím trávníku se pokusíme získat tři body.

Sobota 5. 9. 2009       -      3. kolo

muži "B"   -   Ustrašín      1 : 0           ( 1 : 0 )
Rozhodčí: Píšan                       diváci: 50
Sestava : Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Smrčka Martin, Smejkal Milan, Tesař Karel (Šatara Milan), Smrčka Zdeněk, Doskočil Pavel, Šohaj Petr, Vichr Fanda, Brýna David, Kremlička Fanda

V sobotu jsme si chtěli napravit reputaci po nevydařeném utkání v Černovicích. Utkali jsme se se soupeřem z Ústaršína. Začátek utkání byl ve znamení našeho tlaku a už v osmé minutě vyslal nádhernou přihrávkou za beky Pavel Doskočil Davida Brýnu, který trestal a upravil na 1:0. Po vstřelené brance se soupeř snažil a bylo to znát, branku však nevstřelil. Poločas končil 1:0. Začátkem druhé půle nás soupeř přehrával. Naše hra ze zajištěné obrany však soupeři vstřelení branky nedovolila. Ústrašínští se prosadili, ale Jirka Lehejček měl dobře postavenou branku a dvakrát ho zachránila její konstrukce. Ke konci utkání se přitvrdilo a sudí vytáhl několikrát žlutou kartu. Po jednom z našich brejků nastřelil ještě tyč David Brýna. Ubránili jsme se závěrečnému tlaku a bodovali naplno. Zápas se nám povedl a všichni zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu. Vyhráli jsme, ale musíme přiznat že spravedlivá by byla remíza.                              foto >>

Sobota 29. 8. 2009       -      2. kolo

Černovice   -   muži "B"      11 : 2           ( 4 : 0 )
Branky: Brýna David, Kremlička Fanda
Rozhodčí:                        diváci: 50
Sestava : Matula Petr, Chmel Aleš, Smrčka Martin, Smrčka Zdeněk, Smejkal Milan, Doskočil Pavel, Šatara Milan, Háva Pavel, Vichr Fanda, Brýna David, Kremlička Fanda

V sobotu odjíždělo B mužstvo k dalšímu utkání na Černovický trávník. K zápasu odjíždělo 11 hráčů. Nástup Černovic byl jistý. Netrvalo dlouho a domácí sázeli branky. Naše akce kazila nepřesná přihrávka, malá bojovnost, a sólování. Naše ohrožení soupeře bylo minimální. Poločas končil 4:0. Do druhé půle vstoupil náš celek pouze v desíti, Milan Smejkal odstoupil. Po ojedinělé akci se prosadil David Brýna. Domácí hráli s přehledem a přidávali další branky. Naši druhou gólovou střeli měl Fanda Kremlička. Domácí stříleli s chutí a počítadlo se zastavilo na počtu 11:2. Naše hra byla nezodpovědná a ostudná prohra je zasloužená. Můžeme jen doufat, že na příští zápas se dostaví více hráčů a předvedeme domácímu publiku něco ke shlédnutí.

Neděle 23. 8. 2009       -      1. kolo

muži "B"   -   Plačkov      3 : 1           ( 1 : 0 )
Branky: 10 min Ištok Honza, 58 min Brýna David, 80 min Smrčka Martin
Rozhodčí: Rys Jarda       diváci: 50
Sestava : Lehejček Jirka, Burza Milan ml., Chmel Aleš, Smrčka Martin, Lehejček Jarda, Kremlička Fanda, Doskočil Pavel, Smejkal Marek (Zadák Petr), Brýna David, Ištok Honza (Šatara Milan), Smejkal Milan (Vichr Fanda)

V neděli hrálo B mužstvo svůj první zápas a přivítalo celek Plačkova B. Zápas začal jasnou převahou domácích. Začali se množit šance, ovšem v první půlce se  prosadil pouze Honza Ištok, když si mazácky obhodil gólmana a vsítil do prázdné brány. První půle končila 1:0, mohlo to býk klidně 5:0. Druhá půle pokračovala v zahazování domácích akcí. Branku ještě přidal David Brýna a Martin Smrčka, když prošel přes půl hřiště a brankáři nedal šanci. Hosté ještě snížili z penalty. Zápas tak končil pouze 3:1. Poděkování patři všem sedmnácti hráčům, kteří se k zápasu dostavili, bohužel nemohli nastoupit všichni. Můžeme jen doufat že se budeme scházet v takto hojném počtu i dále.                            foto>>