3

( -21 )

Neděle  8.6. 2008   -   19. kolo
 dorost   -   Horní Ves            7 : 0             ( 5:0 )
Branky : 33min 36min Tesař, 72min 80min Plíhal, 5min Sviták, 79min Hurban, 88min Petrů
Rozhodčí : Kopecký M.
Sestava : Novotný, Plíhal, Neuber, Sviták, Háva, Zadák Pavel, Zadák Zdeněk, Zadák Petr, Burza, Tesař, Šatara, Hurban, Petrů

Sobota  31.5. 2008   -   18. kolo
 Žirov   -   dorost                 4 : 2               ( 1:1 )
Branky : Tesař, Šatara

Neděle   25.5. 2008    -    17. kolo
 dorost   -   Jiřice                 2 : 3             ( 0:1 )
Branky :  50min Zadák Petr, 84min Houdek  -  28min Havel, 77min Rohovec, 90min Tůma
Rozhodčí :  Bureš                                ŽK : 1:3
Sestava : Novotný, Háva, Burza, Sviták, Tesař, Zadák Petr, Zadák Zdeněk, Lapka, Petrů, Šatara, Houdek, Zadák Pavel, Neuber, Marek, Houška

Neděle  18.5. 2008   -   16. kolo
 Horní Cerekev   -   dorost        2 : 0      ( 1:0 )

Sobota  3.5. 2008    -   14. kolo
 Horní Ves   -   dorost         1 : 7           ( 0:2 )
Branky : Šatara V.2x, Zadák Z.2x, Burza (PK), Tesař
Slabé mužstvo H.Vsi jen s námahou odolávalo útokům našich hráčů. Výsledek je pro domácí ještě přijatelný, protože naši hráči zahodili ještě mnoho brankových šancí,

Neděle 27.4. 2008   -   13. kolo
 dorost   -   Žirov            1 : 3             ( 1:1 )
Branky :  29min Burza (PK)   -   15min Hamalčík, 50min Dvořák, 67min Doležal
Rozhodčí :  Bureš                               ŽK : 1 : 1
Sestava :  Burza, Plíhal, Háva, Sviták, Novotný, Zadák Petr, Zadák Zdeněk, Lapka, Tesař, Šatara, Houdek, Marek, Neuber, Zadák Pavel, Houška, Hurban
Naši dorostenci nastoupili proti suvereně prvnímu mužstvu soutěže s odhodláním nanechat mu nic zadarmo. V průměru o dva roky starší hráči Žirova však hráli dobře. První poločas byl vyrovnaný jak herně, tak i brankově. Ve druhém poločase však měli vyspělejší hráči Žirova více ze hry, což vyjádřili i střelecky. Naši hráči se snažili, ale ve druhém poločase si již mnoho brankových příležitostí nepřipravili. Plný bodový zisk si zaslouženě odvezli hosté.

Neděle 20.4. 2008   -    12. kolo

Jiřice    -    dorost                2   :   0              ( 1:0 )
Branky :  21min   , 85min
Sestava : Novotný, Plíhal, Háva, Sviták, Burza, Houška, Tesař, Zadák Petr, Lapka, Šatara, Houdek, Zadák Zdeněk, Zadák Pavel, Neuber, Petrů, Marek
Zápas byl vyrovnaný. Naši hráči neproměnili několik vyložených šancí což se oproti nám domácímu mužstvu povedlo. Spravedlivá by asi byla remiza.
Nejlepší hráči - Plíhal a Tesař

Neděle 13.4. 2008   -   11. kolo
 dorost  -   Horní Cerekev                 4 : 0            ( 0:0 )
Branky : 46min Šatara V., 50min Houdek, 60min Tesař, 82min Petrů
Rozhodčí : Šuranský                          ŽK :  0 : 4
Sestava :  Novotný, Háva, Plíhal, Burza, Sviták, Zadák Petr, Zadák Z., Tesař, Lapka, Šatara V., Houdek, Neuber, Zadák Pavel, Marek, Petrů, Houška
Naši hráči vstoupili do zápasu po dobré tréninkové přípravě aktivně. Začali soupeře s přibývajícím časem přehrávat, ten však hrozil ojedinělými nebezpečnými výpady. Ke konci prvního poločasu se naši hráči dostali 3x do samostatných ůniků, ale bez gólového efektu a tak poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu naši hráči vstoupili ještě aktivněji a již ve 46minutě vstřelili první branku. Od této chvíle již na hrací ploše tvořilo hru pouze jedno mužstvo. Konečný výsledek 4 : 0 je pro hostující mužstvo přijatelný, neboť naši hráči ve druhém poločase měli ještě několik vyložených šancí, které trestuhodně zahodili. Pokut se naše mužstvo bude scházet v takovéto sestavě a počtu hráčů může v konečném účtování myslet na přední místa.

Neděle 6.4. 2008   -   přípravný zápas
 muži "B"   -   dorost          3 : 3          ( 0:0 )

10. kolo :        volno

9. kolo:     Počátky - H. Ves        7 : 1        ( 4 : 1 )

Oslabeného soupeře jsme od začátku zápasu přehrávali a vytvořili si tlak. První gól však dali hosté. Brzy jsme odpověděli a do poločasu přidali ještě dvě branky. Ve druhé půli domácí své vítězství ještě potvrdili.

Branky :Marek 2x, Petrů 2x, Neuber, Zadák Petr, Plíhal.

8. kolo:   Žirov - Počátky            5 : 1         ( 2 : 0 )

Vyrovnaný úvod zápasu jsme docela zvládli a měli i několik příležitostí. Před poločasem jsme však dostali branku. Druhý poločas už byli domácí bojovnější a dvěma brankami v rozmezí několika minut zápas rozhodli.

Branky:Petrů

7. kolo :      Počátky - Jiřice          1 : 5         ( 0 : 3 )

Se soupeřem jsme drželi krok jen první poločas. Nedokázali jsme opět využít několik, mnohdy i stoprocentních, šancí. Soupeř nás za to potrestal ještě do poločasu. Ve druhé půli jsme zkusili hru otevřít.Utvořili jsme si i mírný tlak, ale soupeř nás trestal z rychlých protiútoků. Za stavu 3 :0 snížil Houdek, ale soupeř dokázal brzy odpovědět a zápas rozhodnout.

6. kolo :   H. Cerekev - Počátky      9 : 1      ( 3 : 0 )

Po celé utkání jsme nedokázali uhlídat dva klíčové hráče soupeře, kteří tvořili hru a vytvářeli šance domácích. Po inkasování tří branek už naši hráči rezignovali a skóre narůstalo. Jediný náš gól dal Šatara už za stavu 9:0.

5. kolo :      volno

4. kolo:     H. Ves - Počátky          4 : 3        ( 1 : 2 )

Na malém hřišti se nedalo moc kombinovat, proto rozhodovaly chyby a jejich využití. Domácí se ujali už dvojbrankového vedení. Nám se podařilo do poločasu snížit. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a podařilo se nám vyrovnat. Deset minut před koncem jsme dali další gól a vedli jsme. Bohužel hned z dalšího útoku domácí vyrovnali. Navíc dvě minuty před koncem utkání dali domácí vítězný gól z přímého kopu, když se míč od naší zdi odrazil a brankař už byl bezmocný.

Branky: Houdek 2x, Tesař

3. kolo:       Počátky - Žirov            0 : 1       ( 0 : 0 )

Pro nás to byl velice smolný zápas. V první půli jsme měli mírnou převahu, vybojovali si několik šancí i pokutový kop, ale gól jsme nedali. Druhý poločas už byl vyrovnaný a my po jednom rohovém kopu inkasovali. V závěru jsme sice soupeře zatlačili, nastřelili jsme však jenom tyč.

2. kolo :        Jiřice - Počátky          4 : 0         ( 0 : 0 )

Díky odjezdu některých hráčů na internáty jsme nastoupili ve velmi oslabené sestavě. Domácí nás od začátku zatlačili, ale nám se dařilo dobře bránit a několikrát ohrozit soupeřovu branku. Bezbrankový poločas nám dával naději. Ale v druhém poločase, hlavně mladším hráčům, rychle ubývalo sil. Po několika chybách v obraně jsme čtyřikrát inkasovali.

1. kolo:     Počátky - H. Cerekev      4 : 0        ( 4 : 0 )

Hosté nastoupili pouze s deseti hráči a toho jsme dokázali využít.Už do poločasu si domácí vybojovali čtyřbrankové vedení. Do druhého poločasu byl už soupeř kompletní, ale domácí měli stále převahu.Vytvořili si několik dobrých příležitostí, ale skórovat se jim už nepodařilo.

Branky:   Háva, Šatara, Plíhal, vlastní