IV. třída OP  soutěžního ročníku 2008 – 2009

dorost hrál soutěž pod názvem muži "C"  ( soutěž OP dorostu se nehrála )

Sobota 20. 6. 2009       -      26. kolo
  muži "B"   -   muži "C"      4 : 1           ( 2 : 0 )
Branky: 51 min Filsoch Milan
Rozhodčí: Jonáš       ŽK: 0:1       diváci: 50
Sestava : Matula Petr, Plíhal Jakub, Burza Milan ml., Háva Lukáš, Jelínek Olda, Zadák Petr, Petrů Martin, Šatara Vojta, Burza Milan st.,Filsoch Milan, Tesař Michal, střídající: Neuber Petr, Zadák Zdenda, Zadák Pavel

V sobotu odpoledne se potkali na Počáteckém trávníku hráči našeho béčka a céčka. Zápas začal vyrovnanou partií, na obou stranách bylo k vidění pár slibných akcí, branka však nepadla ani na jedné straně. Míra Valeš rozehrával standardní situaci, Petr Matula, v brance “C“, vyrážel míč před sebe a David Brýna vstřelil první branku utkání. Do poločasu se ještě trefil nádhernou střelou do šibenice Petr Soukup a béčko vedlo 2:0. Béčko začínalo přebírat iniciativu a se slibným náskokem získávalo jistotu na své kopačky. V druhé půli vstřelilo “C“ kontaktní branku, když nepřesně rozehrávala obrana “B“ a Milan Filsoch tečoval míč za záda Jirky Lehejčka. Toto vykřesání naděje trvalo pouze chvíli. Krásná akce na jeden dotek začala u přihrávajícího Petra Soukupa, Fanda Vichr centroval přesný míč za obranu “C“, kde David Brýna hlavičkoval k tyči a “B“ si opět drželo náskok dvou branek. Konečnou podobu výsledku dal Petr Soukup, když krásným lobem vstřelil čtvrtou branku béčka. Zápas končil 4:1 ve prospěch hráčů “B“, kteří tak potvrdili konečné třetí místo v tabulce. Pochvalu zaslouží všichni Počátečtí hráči za bojovnost s kterou odehráli celou sezónu.

Sobota 13. 6. 2009       -      25. kolo
  muži "C"   -   Komorovice       4 : 3           (  2 : 3  )
Branky : 2 x Šatara Vojta, Burza Milan ml., Zadák Petr
Rozhodčí: Šatara Milan      ŽK: 0:3      diváci: 30
Sestava: Novotný Filip, Neuber Petr, Burza Milan ml., Háva Lukáš, Zadák Zdenda, Jelínek Olda, Petrů Martin (Svoboda Martin), Šatara Vojta (Filsoch Milan), Zadák Petr, Zadák Pavel, Tesař Michal

Sobota 6. 6. 2009       -      24. kolo
  Plačkov   -   muži "C"       2 : 5           (  2 : 3  )
Branky : 3 x Petrů, Burza Milan st., Tesař Michal
Rozhodčí:
Sestava:

Neděle 31. 5. 2009       -      23. kolo
  muži "C"   -   Ustrašín       1 : 2           (  0 : 2  )
Branky : 58. min Tesař Michal
Rozhodčí: Píšan    ŽK: 1:1     diváci: 30

Sestava: Novotný Filip, Plíhal Jakub, Burza Milan ml. ( 76 min Zadák Pavel ), Jelínek Olda, Háva Lukáš, Petrů Martin, Burza Milan st., Šatara Vojta, Zadák Zdenda, Neuber Petr ( 82 min Růžička Jakub ), Tesař MIchal

foto

22. kolo   -   VOLNO
  muži "C"       VOLNO

Sobota 16. 5. 2009       -      21. kolo
  muži "C"   -   Mnich       3 : 4           (  3 : 2  )
Branky : 12 min vlastní, 35 min Šatara Vojta, 45 min Burza Milan st.
Rozhodčí: Píšan    ŽK: 4:3     diváci: 40
Sestava: Novotný Filip, Plíhal Jakub, Burza Milan ml., Jelínek Olda, Nováček Míra, Háva Lukáš, Petrů Martin, Burza Milan st., Šatara Vojta, Zadák Petr, Brýna Martin, střídající: Zadák Zdenda, Neuber Petr, Zadák Pavel

Sobota 9. 5. 2009       -      20. kolo
  Žirov   -   muži "C"       5 : 0           (  2 : 0  )
Branky :
Rozhodčí:
Sestava:

19. kolo   -   VOLNO

Pátek 1. 5. 2009       -      14. kolo
  Horní Cerekev   -   muži "C"       7 : 3           (  3 : 0  )
Branky : 2x Nováček Míra, Brýna Martin
Rozhodčí:
Sestava:

Neděle 26. 4. 2009       -      18. kolo
  Hněvkovice   -   muži "C"       0 : 1           (  0 : 0  )
Branky : 78 min. Burza Milan st.
Rozhodčí: Pekař                  ŽK: 0:2
Sestava:

Sobota 18. 4. 2009       -      17. kolo
  muži "C"   -   Častrov       3 : 1           ( 3 : 0 )
Branky : 16, 31 min Smejkal Milan, 38 min Nováček Míra
Rozhodčí: Klein Dušan                    50 diváků

Sestava: Novotný Filip, Háva Lukáš, Burza Milan ml., Zadák Zdeněk, Nováček Míra, Zadák Petr (83. min Zadák Pavel), Petrů Martin (66 min. Neuber Petr), Smejkal Marek, Lisý Ondra, Smejkal Milan (45. min Tesař Michal), Burza Milan st.

foto

Sobota 11. 4. 2009       -      16. kolo
  V. Chyška   -   muži "C"       4 : 1           ( 2 : 1 )
Branky : Šatara V.
Rozhodčí: Klubal Milan                               20 diváků
Sestava: Novotný F., Háva L., Jelínek O., Plíhal, Burza ml., Zadák Petr, Lisý (Zadák Pavel), Petrů, Zadák Z., Šatara V., Hurban M. (Tesař M.)

Sobota 4. 4. 2009       -      15. kolo
  muži "C"   -   Obrataň       5 : 1           ( 1 : 1 )
Branky : 32 min. Smejkal Marek, 49, 52, 65 min. Tesař M., 89 min. Nováček M.
Rozhodčí:  Chvála Michal, Rys Jaroslav                    20 diváků
Sestava: Novotný, Plíhal, Burza ml., Háva L., Zadák Zdeněk ( 44 min. Tesař M.), Burza st., Lisý, Zadák Petr, Smejkal Marek, Šatara V., Nováček

Tabulka po podzimní části

Sobota 1.11.2008    -    13. kolo
muži "C"   -   muži "B"           2 : 2           ( 2:1 )
Branky: 13min. Nováček, 42min. Burza st. (PK)
Rozhodčí:  Píšan                     80 diváků
Sestava: Novotný, Plíhal, Burza st., Háva, Zadák Zdeněk, Lisý, Zadák Petr, Šatara V., Tesař M. (Houdek), Brýna M. (Sviták), Nováček

Dlouho očekávaný zápas vypukl v sobotu od 14:00 hodin. Hráče a diváky přivítalo slunečné odpoledne. Na začátku se hrála vyrovnaná partie. “C“ však začalo více běhat a to se podepsalo na převaze a první změně skóre - trefil se Mirek Nováček. Další branka padla po rohovém kopu “B“, míč prolétl celým vápnem a od obránce se odrazil do vlastní sítě – stav 1:1. Koncem první půle proměnil ještě Milan Burza penaltu a uzavřel tak poločas. V druhé půlce už se hrálo vyrovnaněji, ale více šancí si vytvářelo “C“, Jirka Lehejček v brance “B“ několikrát čaroval. Koncem zápasu se dostávalo do šancí i “B“. Po faulu u vápna “C“ si postavil míč Honza Ištok a pěknou střelou z přímého kopu upravil na konečných 2:2. Naši fotbalisté si tak body rozdělili mezi sebe.

foto

Neděle 26.10. 2008    -    12. kolo
Komorovice   -   muži "C"          3 : 4          ( 0:3 )
Branky: 2x Šatara V., Lisý, Tesař M.
Rozhodčí:                           ŽK: 1:1
Sestava: Novotný, Plíhal, Burza ml., Neuber, Zadák Zdeněk, Lisý, Zadák Petr, Zadák Pavel, Burza st., Šatara V., Tesař M.

Sobota 18.10. 2008    -    11. kolo
muži "C"   -   Plačkov          4 : 1          ( 1:0 )
Branky: 22min Suchý, 79min Lisý, 81min Burza ml.(PK), 87min Burza
Rozhodčí: Šefčík, Rys                  ŽK: 1:0              50 diváků
Sestava: Novotný, Plíhal, Burza ml., Neuber, Zadák Zdeněk, Lisý, Zadák Petr ( 75min Zadák Pavel ), Burza st., Šatara V., Tesař M., Suchý ( 70min Houdek )

Sobota 11.10. 2008    -    10. kolo
Ustrašín "B"   -   muži "C"          1 : 0          ( 0:0 )
Rozhodčí: Šefčík
Sestava: Novotný, Burza ml., Filsoch, Neuber, Zadák Zdeněk, Zadák Petr, Zadák Pavel, Burza st., Lisý, Brýna Martin, Houdek, Pavlíček, Jelínek O.
Zápas probíhal za krásného a slunečného počasí. Náš tým odjížděl k utkání v oslabené sestavě. Fotbal to byl vyrovnaný a hra se přelévala ze strany na stranu. Do šancí se dostávali oba celky. K vidění zde bylo několik pohledných akcí. Škoda inkasované branky v závěru utkání. Výsledku by slušela remíza.

9. kolo
  muži C   -   volno

Sobota 27.9. 2008    -    8. kolo
Mnich    -    muži "C"          2 : 0                řešit bude STK
Rozhodčí: Klubal Milan

Neděle 21.9. 2008    -    7. kolo
muži "C"    -    Žirov "B"          3 : 9          ( 2:3 )
Branky: 26min Nováček, 44min Šatara V., 63min Tesař
Rozhodčí: Mareš                ŽK: 3:0            ČK: 1:0 ( 77min Plíhal )                40 diváků
Sestava: Novotný, Plíhal, Sviták, Háva, Nováček ( 44min Svoboda), Burza ml., Petrů ( 75min Filsoch ), Tesař, Zadák Zdeněk, Zadák Petr, Šatara
Naši mladí hráči nenavázali na dobré výsledky v předchozích zápasech. Již ve třetí minutě zápasu chyboval brankař a jako by to byla předzvěst průběhu celého zápasu. V prvním poločase se naši hráči snažili hrát, ale s přibývajícími minutami jim nějak začaly docházet "dechy" - proč asi ? Ve druhém poločase již hrálo pouze jedno mužstvo, mužstvo Žirova. Obrana kupila chybu na chybu a ani brankař, který v předchozích zápasech mužstvo podržel, neměl také den. Vyvrcholením byla druhá žlutá karta Plíhala, čímž se obrana prakticky rozpadla. Poté již bylo otázkou, kolik branek padne do domácí branky. Doufejme, že tento kolaps našeho mužstva byl ojedinělý a přížtě to již bude jiné mužstvo než tentokrát.                                                  foto

6. kolo

Neděle 7.9. 2008    -   5. kolo
  muži "C"  -   Hněvkovice          3 : 0         ( 3:0 )
Branky: 5min Nováček, 10min Šatara V., 32min Burza ml.
Rozodčí: Pekař                              ŽK: 1 : 2                        40 diváků
Sestava: Novotný, Plíhal, Burza ml., Neuber ( 49min Háva ), Nováček, Zadák Z., Petrů ( 70min Zadák Pavel ), Zadák Petr, Lisý ( 82min Svoboda ), Šatara, Tesař

Vstup do zápasu se vydařil a tak již po 10min svítilo na ukazateli skore 2 : 0. Po celý první poločas se hrálo v režii našich hráčů, kteří velice dobře kombinovali a soupeři prakticky nic nedovolili. Druhý poločas byl již vyrovnanější, ale stále v režii našich hráčů. S přibívajícím časem hosté znervozněli a neunesli porážku, což ventilovali častými fauly. Vítězství našeho mužstva bylo zcela zasloužené. Podali velice dobrý výkon s celou řadou kombinačních akcí a  to často i na jeden dotek.

foto

Sobota 30.8. 2008    -   4. kolo
  Častrov   -   muži "C"          2 : 2          ( 1:0 )
Branky : Tesař, Nováček
Rozhodčí : Píšan
Začátek zápasu jsme měli lepší, ale několik vyložených šancí jsme nedali. Ve 30min po autu a závaru před brankou dorazili  domácí hráč míč  do naší prázdné branky. Druhý poločas jsme se zlepšili a dvěma brankami otočili výsledek. Bohužel jsme opět neproměnikli další šance. 5min před koncem zápasu jsme dostali branku z rohu. K zápasu odjelo 13 hráčů.               Filsoch M.

Sobota 23.8. 2008    -   3. kolo
muži "C"    -   Velká Chyška            2 : 1        ( 1:1 )
Branky : 33min Petrů, 78min Lisý
Rozhodčí : Šefčík                                            ŽK: 1 : 1
Sestava : Novotný, Plíhal, Svoboda, Zadák Z., Burza ml., Lisý, Petrů, Burza st., Zadák Petr (74min Filsoch ), Šatara, Tesař, Brýna M., Nováček
Dobrým bojovným výkonem naši hráči vybojovali zaslouženě první vítězství v soutěži. Všichni hráči odvedli vše co je v jejich silách.

Neděle 17.8. 2008     -    2. kolo
Obrataň    -    muži "C"                7 : 3           ( 2:3 )
Branky : 4min 35min Tesař M., 20min Nováček
Rozhodčí: Pešek
Sestava: Novotný F., Zadák Z., Hurban, Burza ml., Sviták, Zadák Petr, Petrů, Lisý, Lapka, Tesař M., Nováček, Svoboda, Marek
Po dvaceti minutách jsme vedli 2:0 po brankách Tesaře a Nováčka, ale po dalších deseti minutách bylo vyrovnáno. Nejprve z přímého kopu a pak po chybě brankáře. Do poločasu dal Tesař svůj druhý gól, když si poradil s obráncem a brankáři nedal šanci. Do druhého poločasu domácí posílili zálohu a vytvořili si tlak. Navíc se nám zranil Hurban a tak naše obrana citelně oslabila. Domácí v 63min vyrovnali a pak se hrálo jen na jednu branku. Skóre pak už jen narůstalo.                   Filsoch M.

Neděle 10.8. 2008    -    1.kolo
muži "C"   -   Horní Cerekev "B"         2 : 4           ( 1:1 )
Branky: 35min Burza ml. (PK), 60min Nováček  -  31min Staněk, 69min 87min Serbus, 80min Loukota
Rozhodčí: Píšan                                    ŽK: 1:1                             50 diváků
Sestava: Novotný, Plíhal, Burza ml.( 68min Marek), Sviták, Nováček, Tesař M., Zadák Petr, Zadák Z., Petrů ( 72min Svoboda), Lapka ( 46min Burza st.), Šatara, Zadák Pavel