Turnaj starých gard

v sobotu 4. 8. 2012 účast na turnaji v Černovicích

tradiční turnaj "Starých gard"

Naše družstvo obsadilo 1. místo.

Naše družstvo se zúčastni tradičního turnaje, na který dojeli pouze tři mužstva a hrálo se tedy každý s každým. Tento turnaj našemu mužstvu vyšel. V prvním zápase naše mužstvo otevřelo skore, ale k vítězství to nestačilo a po remize se kopaly pokutové kopy ve kterých naši exekutoři soupeře přestříleli. Ve druhém zápase naše mužstvo jasně zvítězilo.

I. zápas
     Počátky  -   Černovice       1 : 1     ( 1:0 )        PK:  3:1
Branky: Král Petr               PK: Smejkal Marek, Doskočil Pavel, Dubský Lukáš

II. zápas
    Počátky   -   Chýnov      4 : 1      ( 4:0 )
Branky: Háva Pavel 3x, Nováček Mirek

v sobotu 8.9. 2012 proběhl v Počátkách

tradiční turnaj "Starých gard"

Naše družstvo obsadilo 1. místo.

Za pěkného počásí proběhl na našem hřišti tradiční turnaj Starých gard za účasti mužstev z Horní Cerekve, Černovic, Javořice a domácího mužstva. První vyřazovacím zápase se pro domácí mužstvo nezačal dobře, kdy soupeř z H.Cerekve brzy vedl. Domácí matadoři poté přidali a soupeře jasně přehráli. Ve druhém vyřazovacím zápase překvapivě zvítězila Javořice nad zkušeným mužstvem Černovic. O třetí místo se poté utkala mužstva H.Cerekve a Černovic. V normální hrací době se nerozhodlo a na pokutové kopy zvítězili Černovice. Ve finále potom naši hráči jasně přehráli Javořici a v letošním roce podruhé sbírali nejvyšší vavříny.

I. zápas
      Počátky   -    Horní Cerekev      4 : 2        ( 1:1 )
   Branky: Nováček Mirek 2x, Vrábel Jaroslav, Chmel Aleš

II. zápas
      Javořice    -     Černovice        2 : 0           ( 2:0 )

zápas  o  3. místo
      Černovice     -    Horní Cerekev       2 : 2       ( 1:0 )         PK:  2:0

finále
     Počátky    -    Javořice         3 : 1           ( 1:0 )
   Branky: Soukup Petr, Vichr František, Háva Roman

v sobotu 06.08.2011 proběhl v Černovicích

turnaj "Starých gard"

V Naše družstvo obsadilo druhé místo.

I.zápas

Počátky   -   Břilice          3 : 0

branky: Kožich Milan, Kozelek Pepa, Nováček Mirek

Počátky   -   Černovice          1 : 4
branky: Nováček Mirek

v sobotu 25.6.2011 proběhl v Počátkách

turnaj "Starých gard"

V sobotu 25.06.2011 proběhl na místním hřišti turnaj Starých gard za účasti Javořice, Žirovnice, Černovic a domácího Spartaku. První zápas sehráli domácí s Javořicí, kdy soupeře přehráli 5:1. Ve druhém duelu se střetl celek Žirovnice a Černovic, výsledek zápasu byl 0:2. V zápase o třetí místo se tak střetla Žirovnice a Javořice, která přehrála soupeře 6:1. Ve finále Spartak zdolal soupeře o jednou brankou a zajistili si první místo v turnaji.

I.vyřazovací zápas

Počátky   -   Javořice          5 : 1           ( 3 : 0 )

branky: 2 x Kozelek, Dubský, Doskočil (PK) a Blech   -   Máca

II.vyřazovací zápas
   Žirovnice   -   Černovice          0 : 2           ( 0 : 1 )
branky: Mazanec, Bohuslavický

zápas o třetí místo

Žirovnice   -   Javořice          1 : 6           ( 0 : 3 )
branky: Beránek   -   3 x Beseda, 2 x Doležal, Kolařík

finále

Počátky   -   Černovice          1 : 0           ( 1 : 0 )
branky: Kozelek

10  :  2

6

1

Zajištění mužstev se setkalo s problémy, když týden před turnajem odřeklo mužstvo Kunžaku a jiné další mužstvo se již nepodařilo sehnat. Turnaj se tedy odehrál ve třech mužstvech. Další problém nastal těsně před turnajem, když hráčů mužstva K. Řečice přijelo pouze v devět. Proto jim mužstvo Počátek půjčilo dva hráče.
Počátky : K. Řečice   -   zápas se odehrál v klidném tempu, kdy hosté od 15min hráli v deseti hráčích ( zranění ). Škoda, že mírnou převahu, nevyjádřili domácí více vstřelenými brankami. Branky Počátek stříleli: Nováček 2x, Chmel.
K. Řečice : Javořice  -  do tohoto zápasu nenastoupili další dva hráči Řečice, které opět doplnili další hráči Počátek. Zápas to byl pohledný  s mírnou převahou hráčů Javořice, kteří zaslouženě vyhráli.
Počátky : Javořice  -  domácí mužstvo nastoupilo do zápasu pouze v jedenácti hráčích, z toho dva měli již v nohou druhý zápas a bylo to znát. Ve 2min svítilo po třech útocích skóre 0:3. Poté se hra uklidnila a z ojedinělého útoku vstřeli branku Nováček 1:3. Poté hosté opět přidali branku na 1:4. Další ojedinělá akce domácích, ze které vznikl pokutový kop za sražení Krále. Tento chladnokrevně proměnil Vacík. To bylo ze strany domácích vše. Hosté z Javořice pak jednoznačně domácí mužstvo, kterému evidentně docházeli síli, přehráli a zaslouženě vyhráli.

: