Poslední výsledky jara

Výsledky zápasů

mladší přípravka – Jiřice 4 : 1 (2:1), Branky: Semotán V. 2 x, Semotán M., Schejbal

starší přípravka – Jiřice 5 : 6 (0:3), Branky: Fila 4 x, Pavlíček Mich.

Žirovnice - mladší přípravka 5 : 3 (2:1), Branky: Karas M. 3 x

Žirovnice - starší přípravka 17 : 1 (8:1), Branky: Vichr

Rantířov - dorost 7 : 0 (2:0)

muži – Červená Řečice 8 : 2 (3:0), Branky: 2. Smejkal, 24. Kocourek, 32., 57., 62. a 64. Doležal (třetí PK), 68. Vlček, 78. Valeš, Rozhodčí: Kopecký, ŽK: 1:1, Diváci: 40, Sestavy: Počátky: T. Novotný – Švarc (68. Soukup), M. Pavlíček, V. Šatara, Doležal, F. Novotný, Marek, Vlček, Kocourek, J. Smejkal, Vojta (46. Valeš). Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Kníže, Papež, Pavelka, Dýnek, Vávra, Chvalkovský, Nenadál, Obranec, Kubánek.

Domácí začali rychlým gólem a herní pohodu si udrželi po celý zápas. Hosté toho hlavně v prvním poločase moc nepředvedli, nastřelená tyč byla jedinou nebezpečnou situací. Přestávku orámoval hned čtyřmi góly počátecký Doležal, což duel definitivně rozhodlo.Naši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist