první srpnové výsledky

Muži mají body tři, dorostenci jeden.

Výsledky zápasů

 

Polná „B“ - dorost 1 : 1 (0:0), branky: Severa

 

muži - Plačkov 3 : 0 (3:0), Branky: 7. a 15. Kocourek, 21. Měkuta, Rozhodčí: D. Poul, bez ŽK, Diváci: 40. Poločas: 3:0, sestavy: Počátky: Novotný – Marek, Pavlíček, Měkuta, Doležal, Drechsler, Vlček, Wiener, Kocourek, Smejkal, Dedera. Plačkov: Novotný – Mottl, Tesař, R. Štěpán, Z. Štěpán, Kubů, Kalivoda, Slavík, Huml, Schoula, Kratochvíl.

Zápas v Počátkách měl být jedním ze šlágrů kola. Repríza loňského zahajovacího duelu, ve kterém chtěli Spartakovci oplatit hostujícímu Plačkovu rok starou porážku. To se jim sice podařilo, ale...Utkání dvou ambiciózních klubů, jejichž kádry jsou prošpikovány hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží, trvalo pouhých dvacet minut. Plačkovští totiž vinou administrativní chyby byli nuceni nastoupit pouze s osmi hráči, když se jim ve dvacáté minutě zranil kapitán Tesař, nezbylo rozhodčímu Poulovi nic jiného, než zápas předčasně ukončit. Po příjezdu hostů nastala při zápisu komplikace, kde zjistili, že čtyři hráči ze sestavy nemají potvrzení na FAČR u fotky, tudíž jim nezbylo nic jiného, než se porvat o body v osmi hráčích. Od úvodní minuty bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to Počátecké. Plačkov čelil nájezdům domácích, ale v osmi hráčích se toho moc dělat nedalo, jen bránit. V sedmé a patnácté minutě se prosadil střelec Počátek Vladimír Kocourek po krásných přihrávkách Tomáše Vlčka, respektivě Jirky Smejkala a ve 21. minutě zvyšoval na 3:0 Radim Měkuta. Tomuto gólu předcházela srážka hostujícího gólmana s kapitánem Radkem Tesařem, který pro zranění odstoupil ze hry a s ním i celý Plačkov. Hra byla ve dvacáté třetí minutě ukončena za stavo 3:0 pro domácí celek.

 

Plán zápasů

Sobota 15.08.2015

Červená Řečice - muži, začátek v 16:30 hodin, odjezd v 15:15 hodin

 

Neděle 16.08.2015

dorost - Měřín, začátek ve 14:00 hodin, hřiště: Počátky

 

Tréninky na hřišti:

muži – úterý + pátek 18:00 hodin

dorost - úterý + pátek 18:00 hodin

ml. žáci - čtvrtek 16:00 hodin, hřiště Počátky

ml. přípravka – čtvrtek 27.08.2015 od 16:30 hodin

ml. přípravka – pondělí 17.08.2015 od 16:30 hodin pak každé pondělí + střed

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!Naši sponzoři


Krajský fotbalový svaz

Okresní fotbalový svaz


  >>ROZPIS ZÁPASŮ<<


Počasí v Počátkách


TOPlist